Evet ne yapmalıyım, bende mi onlar gibi olayım

Çok kitap okuyorum, derslerim çok iyi ama kitap okumam ve derslerimin iyi olması diğer insanlar tarafından hoş karşılanmıyor, siz olsanız ne yapardınız :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çok ta tın onlar mı senin hayatını yaşayacak ileride evine ekmek getirecek şimdi öyle desinler zamanı gelince çok rahat edecen boşver takma

0|1
    0|0
    • şimdi iyi güzel demişsiniz de şimdi ne yapmalıyım sizce ?

• bildiğin yoldan şaşma atıyorum onlar uçuçu madde kullansalar sendemi kullanacan.hayır sen onlara değil onlar sana uymaya çalışsın olmuyorsa sen yine bildiğin doğrularla yaşa herkese böyle zeka nasip olmaz

• Tamam Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• Niye baskasinin lafina bakiyosun?

0|1
    0|0
    • sürü baskısı ve psikolojisi, baskıcı bir toplumdayım, haliyle biraz etkileniyorum

• Bu kadar okuyan bir insansan diğer insanları umursamaman lazım

0|0
    0|0
    • kitaplarla aram iyi, hiç bir sıkıntım yok ama hani bir laf duyarsın da kötü olursunuzya işte o durumdayım, hemen hemen her gün laf :(

• iyi düşün insanları umursamadan önce. kuzenim de senin gibiydi. okul birincisiydi hatta ama çevresi dalga geçiyor diye saldı tüm dersleri. şimdi çok pişman öyle mi olmak istersin?

0|0
    0|0
  • bende çok fazla kitap okuyorum ve diksiyonum iyi bu yüzden ama çevremde öyle erkek yok herkes gezip tozma ve boş işler peşinde :)

0|0
    0|0
    • benim de iyi ama işte insanlar biraz değişik ya da ben değişiğim.

• Bence onları tınlamamalısın tatlım çünkü bu onların geleceği değil senin geleceğin sen çalışkan olmaya devam et bende çalışkandım şuanda coğrafya öğretmenliği yapıyorum..

0|0
    0|0
    • bende şuan 112 deyim ama bilmiyorum, biraz tuhaf oluyor

• sen boşver onları onlar çok aptal oldukları için düşünemiyor.

• Anladım, teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• sorsan en son hangi kitabı okudun diye ayşegül tatilde diyecek

0|0
    0|0
    • Bukre, soğuk kahve, sabah uykum son 1 haftada okuduğum kitaplar.

• sen bana Tanpınardan Huzur'u okudunmu onu söyle (.)

• diyer insanların a.q sana bişey olmasın devam et böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...