Kapat

Evet ne yapmalıyım, bende mi onlar gibi olayım

Çok kitap okuyorum, derslerim çok iyi ama kitap okumam ve derslerimin iyi olması diğer insanlar tarafından hoş karşılanmıyor, siz olsanız ne yapardınız :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çok ta tın onlar mı senin hayatını yaşayacak ileride evine ekmek getirecek şimdi öyle desinler zamanı gelince çok rahat edecen boşver takma

0|1
    0|0
    • şimdi iyi güzel demişsiniz de şimdi ne yapmalıyım sizce ?

• bildiğin yoldan şaşma atıyorum onlar uçuçu madde kullansalar sendemi kullanacan.hayır sen onlara değil onlar sana uymaya çalışsın olmuyorsa sen yine bildiğin doğrularla yaşa herkese böyle zeka nasip olmaz

• Tamam Teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Niye baskasinin lafina bakiyosun?

0|1
    0|0
    • sürü baskısı ve psikolojisi, baskıcı bir toplumdayım, haliyle biraz etkileniyorum

• Bu kadar okuyan bir insansan diğer insanları umursamaman lazım

0|0
    0|0
    • kitaplarla aram iyi, hiç bir sıkıntım yok ama hani bir laf duyarsın da kötü olursunuzya işte o durumdayım, hemen hemen her gün laf :(

• iyi düşün insanları umursamadan önce. kuzenim de senin gibiydi. okul birincisiydi hatta ama çevresi dalga geçiyor diye saldı tüm dersleri. şimdi çok pişman öyle mi olmak istersin?

0|0
    0|0
  • bende çok fazla kitap okuyorum ve diksiyonum iyi bu yüzden ama çevremde öyle erkek yok herkes gezip tozma ve boş işler peşinde :)

0|0
    0|0
    • benim de iyi ama işte insanlar biraz değişik ya da ben değişiğim.

• Bence onları tınlamamalısın tatlım çünkü bu onların geleceği değil senin geleceğin sen çalışkan olmaya devam et bende çalışkandım şuanda coğrafya öğretmenliği yapıyorum..

0|0
    0|0
    • bende şuan 112 deyim ama bilmiyorum, biraz tuhaf oluyor

• sen boşver onları onlar çok aptal oldukları için düşünemiyor.

• Anladım, teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• sorsan en son hangi kitabı okudun diye ayşegül tatilde diyecek

0|0
    0|0
    • Bukre, soğuk kahve, sabah uykum son 1 haftada okuduğum kitaplar.

• sen bana Tanpınardan Huzur'u okudunmu onu söyle (.)

• diyer insanların a.q sana bişey olmasın devam et böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...