Kapat

Doctor Who izleyen var mı?

ya ben aşırı doctor who hayranıyım hayatımda böyle bir dizi görmedim bence eşsiz bir dizi eger ilerde bir erkekle beraber olursam ya da evlenırsem hayırlısıyla doctor who sevmelii :)

1|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• herkes onu öneriyo.Supernatural-Twd -tvd-Hımym izlıyorum ona baslamalımıym ?

0|0
    0|0
    • tabikide başlamalısın heleki supernaturali seven biriysen demekki zevkin iyi seveceğinede inanıyorum bilim kurgu dalında ödül adlan tek dizi her bölümünğ 5 defa izlemişimdir sanki dizi değilde gerçek hayat gibi çok çok farklı.

• buda aynen öyle ben ilk başta çok saçma bulmustum aralarda görüyordum cnbcde falan sonra bir başladım sana sunu soylemelıyım öyle bölümler varki oha diyip susuyorum sadece kısaca öyle sahneleri varki hele 7. sezonun finalini aglayarak izledim tabi ben fazla duygusalım o ayrı ama bazı yerlerınden kahkahalar atıyorum ıste adamım dıyorum :D

• iyi Hımym bitsin izlicem onuda umarım begenırım bu arada en iyi cevabı xperı en az üyeye ver kım ise

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende seviyorum ama diziyi sadece izleme hakkında düşün ayrıntılara dikkat et derin anlamları olan bir dizi

0|0
    0|0
  • Dizi izlemeye vaktim yok çok şükür...

0|0
    0|0
  • hemen doctor who izlemeye başlıyorum

0|0
    0|0
  • bende izlerdim ama ilk iki karakterden sonra sogudum nedense

0|0
    0|0
  • Beşinci boyut salihten başkasını izlemem.

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu :D özellikle de 50. yıl özel bölümü :D

0|0
    0|0
  • izliyorum güzel bir dizi :)ama senin gibi güzel bir hanımefendi beni beğenmez heralde :)

0|0
    0|0
  • Doktor hamza varken onu izlemem.

0|0
    0|0
  • başka doktor olmazmı :))

0|0
    1|0
  • Rabiacıysan olmaz , Ben de severim o diziyi. ama rabiacı olmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 18 yasında tek derdin evlenecegin insanın doctor who izlemesi olmasın bence

0|1
    0|0
  • Kesinlikle izliyorum nickimdende belli değil mi zaten :)

Ayrıca HIMYM,TEEN WOLF izliyorum dizi önerilerine açığım :))

0|0
    0|0
  • evet bir dönem izlemiştim.sondan bir önceki olan doktor favorimdi o gidince izlemeyi bıraktım.

0|0
    0|0
  • Bencede ya favorim Matt Smith Detroit'te yasiyormus hayirlisiyla bu sene bir Amerikaya gidip matt smith ile tanisacagim :)

0|0
    0|0
  • Hayir sevmiyorum. Cok asiri sacma.

0|0
    1|0
    • 50 Yıldır devam eden , iki kere rekorlar kitabına girmiş tek dizi. Sçama olan bir kısmını söylersen sana açıklamasını yaparım.

• bana kalırsa dünyanın gelmiş geçmiş en güzel dizisi <3 Doctor Who <3 Matt Smith <3

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum desem kimse inanmaz galiba :D

0|0
    0|0
  • Izliyorum , bayılırım .

0|0
    0|0
  • evet ben izliyorum fakat the time of the doctor bölümünü bulamadım türkçe alt yazılı olarak biliyorsan link atar msn ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...