Titanic deyince aklınıza ne geliyor ?

arkadaşlar titanic filmini izlediyseniz sizlerde ne gibi izler bıraktı

0|0
46|48

En İyi Kız Görüşü

• ''Sen atlarsan bende atlarım''geliyor aklıma ilk ve bir de Leonardo tabi ki. :)

link

link

link

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 45

• Benim aklıma Karin Leitner geliyor nedense.

Hep böyleydi, bundan sonra da böyle kalacak.

link

0|0
    0|0
  • Gemi batarken, orkestranın çalmaya devam etmesi...

0|0
    0|0
  • işte bu geliyor link <3

1|0
    0|0
  • Çok büyüleyici bir aşk geliyor, özgür bir aşk...

0|0
    0|0

• Üşüyorum.

0|0
    0|0
  • titanic de bir sahne vardı geminin uç tarafında rose kollarını açıyo jack arkasında oda kollarını açıyo o sahne bide gemi batarken bile orkestranın devam etmesi kaptanın gemiyi terketmeyişi jack in rose u kendi hayatını hiçe atıp o tahta parçasının üstüne rose çıkarması ordaki konuşma geminin ortadan ikiye ayrıldığı sahne aslında her sahnesini seviyorum her izlediğimde sonu hep aynı olduğu halde aynı heyecanla izliyorum ve nedense hep ağlıyorum sonunda değişik oluyorum yaa :D

0|0
    0|0
    • Jack neden rose un üstüne çıkmadı ki ? Hem daha iyi ısıtırdı belki :)

Hem rose ordan kurtuldu gitti hayat kurdu kendine çoluk çocuk yaptı jack avcunu yaladı öldü. oldu mu hiç ?

• Gösteriş yapıcam diye yüzdüremeyeceğin gemiyi denize salma. Salacaksan da daha önce gemi batırmış kaptana emanet etme.

0|0
    0|0
  • Sadece AŞK

0|0
    0|0
  • abdurrahman dilipak geliyor aklıma.

0|1
    0|0
  • rose un jacke yer vermemeiyle ilgili bir caps var o:D

0|0
    0|0
  • Dogal olarak aklima gemii geliyor :D :D

0|0
    1|0
  • Hala o müziği seviyorum, o zıt karakterleri seviyorum, aslında o kız da aynı ruhu sahipti. O görkemli sağlam geminin batışı sahnesi müthiş. El classico

0|0
    0|0
  • Bu geliyor güzeldir :)

link

0|0
    0|0
  • "sen atlarsan ben de atlarım unuttun mu rose" bu etkileyici söz geliyor aklıma hayatın her alanında elini tutacak biri ne akdar romantik diye düşündüğüm replik :)

0|0
    0|0
  • Leonardo Di Caprio

Muhteşem bir filmdi

0|0
    0|0
  • Ne zaman o filmi izlesem hıçkıra hıçkıra ağlarım yaa :( Sinemada izlyemediğim için çok üzgünüm :(

0|0
    0|0
  • kızıl saçlı pamuk prenses gibi hatun ve giysileri kirlenmiş altın saçlı leonardo.

0|0
    0|0
  • Müzikleri geliyor önce. Sonra Jack'in ölümü. Asla unutmayacağım bir film gerçekten çok büyük bir etkisi var üzerimde.

0|0
    0|0
  • Aşk aşkaşkk

0|0
    0|0
  • Bizim burdaki otel

0|0
    0|0
  • Aşka bakış açımın değişmesi ve bu yüzden yıllardır yalnız kalmam.

0|0
    0|0
  • Rose un Jake i suya bırakması :(

0|2
    0|0
  • denizdeki o gemi

0|0
    0|0
  • herşey geliyo aklıma o kadar izledim ki ezber biliyorum o filmi

0|0
    0|0
  • gemi batarken ke-man çalan adam :)

0|0
    0|0
  • öncelikle büyük bir aşkı, sonra zenginliğin bir yere kadar olduğunu:) Büyüklükle güvenin her aman eşdeğer olmadığını.

0|0
    0|0
  • AŞK :( ÖLÜMSÜZ AŞK

0|0
    0|0
  • ilk aklıma gelen gemi batarken çalmaya devam eden müzisyenler... aşk filmlerinden hoşlanmam pek ama titanic başka

0|0
    0|0
  • Titanic bana her aşk hikayesinin mutlu son ile bitmeyeceğini öğretti..

0|0
    0|0
  • Önce müziği sonra soğuk hava ve aşk .

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 48

• Jack'in çizdiği kadın resimleri geliyor aklıma. Biraz görselliğe ve resime düşkünlüğüm var.

Elim kaygan olsaydı, ben de isterdim çok sevdiğim birisini kaleme alıp kağıda dökmeyi..

O bunu çıplak haliyle yapmıştı yalnız. O da çok fantastik mesela..

Düşünsenize bir, sevdiğin bir kişi profesyonel bir şekilde seni çiziyor beyaz liflere, sonsuza dek defterleri arasında saklamak için.. Peahh.

Veya altına imzasını atıp sana veriyor falan. Ömür boyu kendi resmine bakarak bir zamanlar bunu onun cizdigini hayal ediyorsun.

Güzel şeyler be.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kocaman gemiye küçücük isim yazmışlar.

.

Tahiti. It’s a Magical Place

0|0
    0|0
  • Geminin batmasi aklima geliyor yazik oldu o güzelim gemiye :))

0|0
    0|0
  • Her geminin mutlaka batacağı ve buz dağlarının ölümcül oluşu...

0|0
    0|0
  • ömer hayyam ve rubaiyat, onca zaman sonra tamamlanmış ve yeniden gün yüzüne çıkmışken orada yok oldu.

0|0
    0|0
  • ' geri gelin... geri gelin..' verdigi sozu tutmak icin rose un haykırısı... ve bunu yaparken sesindeki o titreme.. titremenin sebebi soguk sanıyorsanız yanılıyorsunuz... hayatının askıyla bulusmasını erteleyip hayata tutunma kararını sese donusturen bir an o an

1|0
    0|0
  • Gemi, supernaturelde baltazarın geri gidip batırması baskada bir sey gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Evet çok duygulu bir erkek olmasam da (bu benim yorumum), sanırım 15 li yaşlarımda izlemiştim bu filmi, etkilenmiştim. Bence çok kuvvetli bir hikaye.

0|0
    0|0
  • bu gemi nasıl batar ?

0|0
    0|0
  • Rose ablanın memeleri.

0|0
    0|0
  • lale devrinde çekilmiş .

0|0
    0|0
  • "Yönetmen dayamasın dedi." gafı geliyor..

0|1
    0|0
  • Kibrin ne kadar boktan bişey olduğu geliyor.

Sonra biriyle ne kadar vakit geçirdiğin değil , onu hayatının neresine koyduğunun önemli olduğu geliyor.

0|0
    0|0
  • İlk gelen bu. link

0|0
    0|0
  • böykleyesim geldi resmen filimiden

0|0
    0|0
  • benim aklıma jack'in okyonusun mavi derinliklerine doğru süzülmesi geliyor. Ve geminin ucunda kollarını açmışlardı o sahne :)

0|0
    0|0
  • 1 sene barmen olarak çalıştığım otelin ismi. Barın üstündeki televizyonda sürekli titanic filmi açıktı... Film bitince yeniden başıyor yeniden başlıyor... Her saniyesini ezbere biliyorum artık O.o

0|0
    0|0
  • Tüm ihtişamı gösterişine rağmen batmaya mahkum bir gemi. Tıpkı zorla evlendirilen bir gelin gibi güzel umutsuz ve hüzünlü...

0|0
    0|0
  • Arabada seks yaparken buğulanan camlar...

0|0
    0|0
  • Bu finale yakın o adam kız kurtulsun diye soguk suyun içinde bekliyor buz kesen bedeni suyun içinde kayboluyor ya o aklıma geliyo çok duygusal bir sahne

0|0
    0|0
  • gemi batarken çalmaya devam eden andavallı kemencılar geliyor aklıma :)

0|1
    0|0
  • Cok sey gelıyo ama sırf tabakalarda titanik yazmıyo diye gemiyi yeniden batırmaları ve yönetmenin titizliği daha kalıcı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tüm zamanların en iyi hayatı sorgulayan filmlerinden bir tanesi bir james cameron dehası ne yaparsanız yapın sonunda öleceksin yaşamaya bak..:)

0|0
    0|0
  • geminin burnunda kollarını açmış kıza arkadan sarılan adam figürü.

0|0
    0|0
  • koy g*tüne rahvan gitsin kafasındaki müzisyenler :D

0|0
    0|0
  • sınıflaşma geliyor.

0|0
    0|0
  • titanic batarken çalan orkestra

0|0
    0|0
  • Gemi geliyor