Titanic deyince aklınıza ne geliyor ?

arkadaşlar titanic filmini izlediyseniz sizlerde ne gibi izler bıraktı

0|0
4648

En İyi Kız Görüşü

• ''Sen atlarsan bende atlarım''geliyor aklıma ilk ve bir de Leonardo tabi ki. :)

link

link

link

link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 45

• Benim aklıma Karin Leitner geliyor nedense.

Hep böyleydi, bundan sonra da böyle kalacak.

http://www.youtube.com/watch?v=9i2dbxC5GHs

0|0
    0|0
  • işte bu geliyor link <3

1|0
    0|0
  • Gemi batarken, orkestranın çalmaya devam etmesi...

0|0
    0|0
  • Çok büyüleyici bir aşk geliyor, özgür bir aşk...

0|0
    0|0

• Üşüyorum.

0|0
    0|0
  • titanic de bir sahne vardı geminin uç tarafında rose kollarını açıyo jack arkasında oda kollarını açıyo o sahne bide gemi batarken bile orkestranın devam etmesi kaptanın gemiyi terketmeyişi jack in rose u kendi hayatını hiçe atıp o tahta parçasının üstüne rose çıkarması ordaki konuşma geminin ortadan ikiye ayrıldığı sahne aslında her sahnesini seviyorum her izlediğimde sonu hep aynı olduğu halde aynı heyecanla izliyorum ve nedense hep ağlıyorum sonunda değişik oluyorum yaa :D

0|0
    0|0
    • Jack neden rose un üstüne çıkmadı ki ? Hem daha iyi ısıtırdı belki :)

Hem rose ordan kurtuldu gitti hayat kurdu kendine çoluk çocuk yaptı jack avcunu yaladı öldü. oldu mu hiç ?

• Sadece AŞK

0|0
    0|0
  • Gösteriş yapıcam diye yüzdüremeyeceğin gemiyi denize salma. Salacaksan da daha önce gemi batırmış kaptana emanet etme.

0|0
    0|0
  • Bizim burdaki otel

0|0
    0|0
  • abdurrahman dilipak geliyor aklıma.

0|1
    0|0
  • Dogal olarak aklima gemii geliyor :D :D

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • rose un jacke yer vermemeiyle ilgili bir caps var o:D

0|0
    0|0
  • Hala o müziği seviyorum, o zıt karakterleri seviyorum, aslında o kız da aynı ruhu sahipti. O görkemli sağlam geminin batışı sahnesi müthiş. El classico

0|0
    0|0
  • "sen atlarsan ben de atlarım unuttun mu rose" bu etkileyici söz geliyor aklıma hayatın her alanında elini tutacak biri ne akdar romantik diye düşündüğüm replik :)

0|0
    0|0
  • Ne zaman o filmi izlesem hıçkıra hıçkıra ağlarım yaa :( Sinemada izlyemediğim için çok üzgünüm :(

0|0
    0|0
  • Titanic bana her aşk hikayesinin mutlu son ile bitmeyeceğini öğretti..

0|0
    0|0
  • Müzikleri geliyor önce. Sonra Jack'in ölümü. Asla unutmayacağım bir film gerçekten çok büyük bir etkisi var üzerimde.

0|0
    0|0
  • Leonardo Di Caprio

Muhteşem bir filmdi

0|0
    0|0
  • kızıl saçlı pamuk prenses gibi hatun ve giysileri kirlenmiş altın saçlı leonardo.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 48

• Her geminin mutlaka batacağı ve buz dağlarının ölümcül oluşu...

0|0
    0|0
  • Jack'in çizdiği kadın resimleri geliyor aklıma. Biraz görselliğe ve resime düşkünlüğüm var.

Elim kaygan olsaydı, ben de isterdim çok sevdiğim birisini kaleme alıp kağıda dökmeyi..

O bunu çıplak haliyle yapmıştı yalnız. O da çok fantastik mesela..

Düşünsenize bir, sevdiğin bir kişi profesyonel bir şekilde seni çiziyor beyaz liflere, sonsuza dek defterleri arasında saklamak için.. Peahh.

Veya altına imzasını atıp sana veriyor falan. Ömür boyu kendi resmine bakarak bir zamanlar bunu onun cizdigini hayal ediyorsun.

Güzel şeyler be.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kocaman gemiye küçücük isim yazmışlar.

.

Tahiti. It’s a Magical Place

0|0
    0|0
  • Gemi, supernaturelde baltazarın geri gidip batırması baskada bir sey gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Geminin batmasi aklima geliyor yazik oldu o güzelim gemiye :))

0|0
    0|0
  • ömer hayyam ve rubaiyat, onca zaman sonra tamamlanmış ve yeniden gün yüzüne çıkmışken orada yok oldu.

0|0
    0|0
  • ' geri gelin... geri gelin..' verdigi sozu tutmak icin rose un haykırısı... ve bunu yaparken sesindeki o titreme.. titremenin sebebi soguk sanıyorsanız yanılıyorsunuz... hayatının askıyla bulusmasını erteleyip hayata tutunma kararını sese donusturen bir an o an

1|0
    0|0
  • Evet çok duygulu bir erkek olmasam da (bu benim yorumum), sanırım 15 li yaşlarımda izlemiştim bu filmi, etkilenmiştim. Bence çok kuvvetli bir hikaye.

0|0
    0|0
  • bu gemi nasıl batar ?

0|0
    0|0
  • Rose ablanın memeleri.

0|0
    0|0
  • "Yönetmen dayamasın dedi." gafı geliyor..

0|1
    0|0
  • Kibrin ne kadar boktan bişey olduğu geliyor.

Sonra biriyle ne kadar vakit geçirdiğin değil , onu hayatının neresine koyduğunun önemli olduğu geliyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • böykleyesim geldi resmen filimiden

0|0
    0|0
  • Bu finale yakın o adam kız kurtulsun diye soguk suyun içinde bekliyor buz kesen bedeni suyun içinde kayboluyor ya o aklıma geliyo çok duygusal bir sahne

0|0
    0|0
  • lale devrinde çekilmiş .

0|0
    0|0
  • benim aklıma jack'in okyonusun mavi derinliklerine doğru süzülmesi geliyor. Ve geminin ucunda kollarını açmışlardı o sahne :)

0|0
    0|0
  • tüm zamanların en iyi hayatı sorgulayan filmlerinden bir tanesi bir james cameron dehası ne yaparsanız yapın sonunda öleceksin yaşamaya bak..:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28
Yükleniyor...