Gecen gun Yetenek Sizsiniz Türkiye'de gordum de ne sempatikmis ya! :)

pek izlemediğim bir program ama rast geldi ve izlemiştim orada yarı finale kalan bir kız vardı amerikada yaşıyormuş galiba...ismi temi hason du sanırım..kızdan resmen sempati fışkırıyordu ya ve inanılmaz tatlı bir siması vardı...

izleyenlere soruyorummm...benle aynı fikirde olanlar var mı :)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Umarım sevdiğine kavuşursun :D

0|0
    0|0
    • yoköylebirşey:)

sadece enerjisi cok hoş ve içten, çokk içteennn:)

• Bulduguna ınanıyorsan kaybetme onu :D

Yoksa aramaya inan..

• dıyar dıyar aranarak olaak bırsey oldugunu sanmıyorum...kadercı de degılım asla:)

ve bir gün bulduguma inanırsam, tüm tecrübemi bu ugurda harcarım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bi fark göremedim yani dikkatimi çeken bi yanı yok sen söyleyınce baktım ama ayy ne sempatik dicek bi tarafı yok yani ben aynı fikirde değilim

0|0
    0|0
    • :)

cok içten biri gibi geldi bana, daha önce böylesine doğal bir sempatik görmedim desem yalan olmaz sanırım.

• yahu bunun açıkla ne alakası var sonuçta insan tavrı bu orasıda bir sahne eğitimli bir insanın orda somurtarak durması mantıkdışı orda insanlara enerjini yansıtamazsan birşey başaramazsın bunun için bir açık yakalamaya gerek yok insanların davranışlarını çabuk çözen birisiyim hem senin onu doğal bulman benimde böyle bulacağim anlamına gelmez ki buda göreceli bir durumlardan biri sanırım :)

• olaya bıraz teknık aıdan yaklasınca gozden kacırdıgım bır hareketı falan oldu dıe dusundum bı anda:) cunku o videoyu bırdaha hıc ızlemedım...

walla her ınsanda bır yetenek olsaydı bendekı de ınsan simasına bakarak yuzunun her bır zerresını adeta dıdık dıdık edercesıne o ınsanın gercek nıyetını okuyabılırım derdım..ve bu kızda yapaylıga daır en ufak bır belırtı gormedım...o yuzden sordum:)

neyse dedıgın gibi rçlatif bir durum :) tamam uzatmıyorum, sana gore dogal değil:)

• izlemedim ama bazen tatlı karakterler çıkıyor

0|0
    0|0
    • gülüşü öyle içtendi ki...

yok ya cidden böylesini görmemiştim hiç:D

o kadar ki bunu başlık olarak açıp burada ifade ediyorum:)

• fena değildi gösterisi.sesi sempatik geldi bana.ama abartılacak bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...