Korku filmi sevdalısı arkadaşlara sorum:)

Cin çarpmasını ve şeytanirracim filmlerinin nete düşmesini bekliyorum,bu filmleri izleyen arkadaşlar varmı?

Filmler hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ben de düşmesini bekliyorum :) sinemada izlemeye cesaret edemedim :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çin çarpması hakikaten çok iyi bir film bu tarz filmlerden en iyisi diyebilirim.

0|1
    0|0
    • nete düşmesini sabırsızlıkla bekliyorum,bir çok insan çok iyi film diyo bakalım...

• Yönetmen Hasan Karacadağ'ın bir filmi var Dabbe.. Küçükken ne korkardım şimdi oldukça saçma geliyor. Genelde senin bahsettiğin türden gerçek dışı filmleri izlemem. Katil filmleri daha mantıklı

0|1
    0|0
  • bu filmleri nasıl izleyebiliyosun anlamıyorum hepsi zaman kaybı türk yönetmenler ne zaman dini öğeler olmadan korku filmi yapmayı becerecek çok merak ediyorum

0|1
    0|0
    • ben tam aksini düşünüyorum,adamlar zombi vampir şeytanla bir sürü film yaptılar,bizim kültürümüzdede cin kavramı var bence bu konuyla ilgili çok daha fazla film çekilmesi lazım..:)

• o senin düşüncen adamlar şeytanlada yapıyor vampirle de ama psikoloji de yapıyor sorun bizim cin in dışına çıkamamamız

• Cin çarpmasını izledim ve bence harika bir film.Ses efektleri çok etkiledi beni.Tavsiye ederim izlemenizi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şeytanı Racim İzledim Sinemada Pek Etkilenmedim.

Hani Aniden Ses Yükselmesi Yok Bir Cisim Belirmesi Çok Yok.

Cin Çarpmasını İzlemedim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...