Bazı kitapların filmi çıkıyor ,

bazı kitapların filmi çıkıyor,peki size göre filmi izlemek mi daha güzel yoksa kitabı okumak mı ? hangisinden daha çok etkilenirsiniz ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Kitabini okumak her zaman daha hoş benim için.Ne de olsa herşey benim istediğim gibi ; karakterler, mekanlar vs..Filmini izlediğinde yönetmen ne görmeni istiyorsa onu görüyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cekiyoada noluyor romanda yazdigi gibi cekmiyorlsr onarda civitiyor romandan cikio dizi alakasiz bisi oluo :D huzur sokagi romandaki gibi degil yaprak dökümüde öyle degilde mesela kendi kafalarina göre cekiyorlar sona noluyor romandan aldik senaryoyo :D

0|0
    0|0
  • kitap okumak bence çünkü filmler yönetmenin etkilendiği alanla çekiliyor senin kafanda nasıl canlandığı önemli

0|0
    0|0
  • çok severim okuduğum kitaplarn filmi çıkınca helede

filmi olanları izledim birtek ejderha dövmeli kızı izlemedim

ama en beğendiğim filmi olan GÖÇEBE idi

0|0
    0|0
  • Kitabını okumak apayrı bir şey.Mesela okuduğum bir kitabın filmini buldum.Baktım kitapta aşık olduğum kendimce bir tip yarattığım adam bu muymuş gibi bir duruma düştüm.Oysa her şey benim hayal dünyamda daha renkli ve güzeldi.Öyle kalması çok daha iyi.Filmle kitaptan soğuyor insan.

0|0
    0|0
  • Filmler hayal kırıklığı yaşatıyor kitabı tercih ederim

0|0
    0|0
  • kitap tabiki film sadece izleyebildiklerini verir gösterir sana kitapsa senin hayal edebileceğin herşeyi veriri yönetmen sensindir kitapta..

0|0
    0|0
  • Kitabı okumak daha iyi, kendim istediğim gibi hayal ediyorum karakterleri. Ama sonra yolum düşer de kitabını okuduğum filme gidersem o büyük hayal kırıklığı oluyor.

0|0
    0|0
  • filmden daha çok etkilenirim

0|0
    0|0
  • fılm kıtaba göre gitmiyor kı sadece adı aynı

0|0
    0|0
    • ;) aynen öyle :) ama zaten insanlar sonunu bilselerdi ya da her sahneyi okumuş olsalardı filmin hiçbir anlamı kalmazdı değil mi Mevsim hanım

• olsa ızlerım ama tv ızlemıyorum

• anladım :)

• Orijinal her daim en iyisidir.

Bi' de filmleri piç edip dublaj izleyenler var. Uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • Kitabını okumak daha güzel. çoğu şey daha ayrıntılı oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kitabi okumak iyi ancak flimleride izlemek keyifli oluyor birebir zaten uyarlama yapmalari imkansiz oldugundan flim ile kitap zaten karsilastirilmaz

0|0
    0|0
  • tabiki izlemek :)

0|0
    0|0
  • Kitabı Okumak. Çünkü orada yönetmen sensin ;)

0|0
    0|0
  • filmini izlediysem kitabını okumam :))

1|0
    0|0
  • Kitap sıkıcıdır. Film daha etkili.

0|0
    0|0
Yükleniyor...