Nedir bu ahmet kaya aşkı ?

son zamanlarda tvde gazatelerde sürekli ahmet kaya . bıktık usandık be . bu adam apoyu özledim diye şarkı söylemedi mi peki ?şarkılarıyla destek vermedi mi apoya ?abdullah öcalan yanlısı ,kürt asıllı pkk destekçisi nerdeyse kahraman ilan edildi . ben bu milleti bu hükümeti hiç anlamıyorum . orda henüz hayatının baharında alçakça öldürülmüş çocuklarımız nasıl unutuldu ?yazıklar olsun bü ülkenin aydın diye geçinen yazarlarına . birde çıkıp ahmet kayaya çatal atmıştın diye sanatçılara sövüyorlar . hedef gösteriyorlar .

not:kürt arkadaşlarıma saygı duyuyorum . her kürt pkk yanlısı değil asla böle düşünmüyorum . pkk yanıları içindir bu yazım ...

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Bu düşüncede yalnız değilmişim, her gün en az 1 yerde şarkısını duyuyoruz. Tamam, şarkısını dinlediğimiz insanın kişiliğini sevmek zorunda değiliz fakat bu durum kişilik değil siyasi boyut. "Ülkemin bolunmesini destekliyor ama şarkıları iyi" düşünce yapısını anlayabilmiş değilim.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• sözde bağımsız kürt devleti haritasının önünde konser veren ve almanya konserinde mercedesimi şerefsizlerin memleketinde bıraktım diyen ve ölümü tamamen muamma olan birini ne sever ne dinler ne saygı duyarım.o hani bazıları varya ben sanatı ile ilgileniyorum diyen oportunistler...onların kuyfkjhgfcytdkljhgkug anladınız siz onu...

1|1
    0|1
    • aynen birde o vardı . şerefsizlerin ülkesi ... pis herif

• isteyen bana ırkçı desin.KÜRTLERİ SEVMİYORUM.ilim tarih edebiyat sanat din alanında zerre kadar faydası olmamış töre denilen saçmalıklarla dile getirmeye midemin el vermediği şeyler yapıyorlar.

• Kürt değilim.

PKK'dan tiksinirim.

Ama itiraf etmeliyim ki, Ahmet KAYA'nın söylediği türküler daha bir içe dokunuyor.

PKK Destekçisi olması da ayrı bir muamma tabi.. Üzücü...

Her neyse... PKK destekçilerini meclise sokanlar varken, bu dediğin şeyler çok da olağandışı olmamalı

0|1
    0|0
    • seçimle giriyolar o meclise maalesef . onları tutanlar var . e hala konuşturuluyor . memleketi koruyan bu uğurda canlarını korkmadan ortaya koyan paşalarımız içerde yatıyor . ahmet kaya halk kahramanı . uyansın artık bu millet . bizi bitirmeye çalışıyolar .

• biliorum ne var ne olcak gittiyse ?bende kiliseye gittim . ilker başbuğ manastırlı karaman göçmeni türk,mülsüman bir ailden gelir ister inan istemezsen inanma . kökeni budur . yahudi falan asla olamaz zaten . yahudilik sonradan olunan birşey değildir araştır istersen . yahudi doğulur . yahudi sonradan olunamaz . istesede olamazdı yani

• Tamam tamam

• Ahmet kayanın kişiliğini düşüncelerini hiç sevmem ama şarkılarına hastayım.. gündem değiştirmek için ne yaparsın haber kalmadı memlekette.

0|0
    0|0
  • ahmet kaya ,apo ve tayyip bu üçü aynıdır benim için

1|1
    0|2
  • Biri banada anlatsın

Bu o. çocuğunun pkk yanlısı söylemlerini bile bile adamın heykelini dikecek kadar aşağılık bir millet misiniz?

1|1
    0|0
  • link bu adamı savunuyorlar adam gibi adamdı diyorlar,ahmet kayayı kötüleyenleride neredeyse vatan haini yapıyorlar,insanların gözleri kör mü olmuş bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • vatan haini olan onlar asıl bence .. şarkılarını bilemem güzel mi değil mi asla dinlemem . kişiliği zaten berbat biriydi . şehitlerimizin kemikleri sızlarken yok buna çatal atmışlar bilmem ne iyi yapmışlar

• başbakanımıza inanamıyorum . o söylediklerine bu kadar rahat olamaz . bu adam bizim ülkemize arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım dedi apoyu özledim dedi . bunları unuttular sanırım . faşizm diye tuturmuşlar . ayrımcılık yapılıyormuş .

• başbakanımız mı diyosun hala =))

• Ben de anlamıyorum. Ahmet Kaya' da ne buluyorlar.

1|1
    0|0
  • ahmet kaya kominist olmasının gerektirdiğini yapmış ve o yolda yürümüş ve ettiğini de biçmiştir

görüşünü zerre kadar sevmem ama şarkıları iyidir. dinlerim artık yerimde duramam bu konudan çeker giderim.

0|0
    0|0
    • komunizm hakkında kitap oku biraz bence

• darwin marksizm kominizim sosyalizim işte hepsi

aynı kromozomlar prett pit, kıvanç tatlı tuğ, ve ajdarı oluşturabiliyosa bana eşitlikten bahsetmeyin

• katılıyorum.

1|1
    0|0
  • ahmet kaya neymiş yaa :)

0|1
    0|0
  • Kimseyi sevmek zorunda değilsin, Sevenlere de birşey demeye hakkın yok !

0|0
    3|3
    • derim . memleketimi bölmeye çalışan zavallı kürt asıllı pkklılara herşey söylerim . hadi tutsunlar beni atsınlar hapise . ahmet kayayı sevmiyorum . bu ülkeyi bölmeye çalışan bunlara çanak tutan herkesten nefret ediyorum . allah belalarını versin

• "Siz kürtler yapiyorsunuz" pkk oluyor değil mi ?

Neyse Hesap günü çetindir.. Bol şans diliyorum !

• hesap günü elinde silah masum insanları öldürenler için acımasız olucak ve buna çanak tutanlar için

• yazılanı cizilenide görmedim adama durusundan dolayı saygım var benim hiçbir sarkısını da sevmem .

0|1
    0|0
  • helal sana be bende sevmem ahmet kayayı zaten

0|0
    0|0
  • Bende de balık etli kız aşkı var :((

1|0
    0|0
  • up

like

0|0
    0|1
  • umrumda bile değil hiçte şarkısını dinlemem

0|0
    0|0
  • kişiliğini bilmem sadece sanatına saygım vardır

0|0
    0|1
  • Onun gibi düşünmese de onun için elinden geleni yapan biri olduğu içindir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Edip Akbayram var adam pkk mitinglerininde chp mitinglerininde baştacı :)

1|1
    2|1
  • ayaklar bas oldu bu ülkede

1|0
    0|0
  • sürekli bı pkk ve destekleyenlerını aklama çalışmaları var.şu tayyıp zaten ahmet kayayı savunduğu kadar Türk mılletını savunamadı.

1|1
    0|0
  • Aferin valla sana! Şimdi birçok kişi sevenlere bir şey diyemezsin falan diyecek ama bal gibi de deriz. Yeter artık bu saçmalıkların hepsine.. Sanatçı kişiliğiyle siyasi kişiliğini de karıştırıyorum ben çok üzgünüm ama. Sanatını daha düzgün yapmak varken böyle kirli oyunlara başvuruyorsa o noktada söylenecek söz yoktur!

2|0
    0|1
Yükleniyor...