Aldatıldım, bırakamıyorum.. Nerede aşk dedikleri?

Nişanlım aldattı üç kez.ikimizle de birlikte olmuş. Aynı yatakta.saç teli buldum sarı.itiraf etti.üni den eski bir kız ark imiş kız. Nasıl yaptım bilmiyorum diyor affet diyor şaşırdım kaldım daha iki gün önce yatmışlar 1hafta önce de ben o yataktaydım.ne oluyor insanlara? Nerede aşk dedikleri.

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yaptım bilmiyorum demiş.

Kimse yanlışlıkla soyunup sevişmez adam besbelli ikili oynamış affetme bugün bunu yapan yarın evlenince neler yapar .

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yanlış adama aşk mı diyorsun. gönül eğlendiriyormuş kızlarla habire. nerden belli ki sadece ikinizin olduğu.bir tanıdıpğım vardı tam 10 kızı aynı anda idare edip, günaşırı birisiyle oluyordu.bu kadar karaktersizdi ama. kızlarda biri çıkıp adamı takip etmiyordu. 2 hafta sormasalar, işim var dese, aldanıp hiç peşine düşmüyordu...

0|0
    0|0
  • Bu insanlar yüzünden insanlar aşkı yok sanıyor, bunlar aşk oyununda en günahkar insanlardır.

Unutma aldatan aldanır.

1|0
    0|0
  • yapılacak sey basıt at nısanı gıtsın.senı bır kjez aldatan daıma aldatır.ılerde evlendın colugun cocugun olacak adam dısarda tatmın olacak sonra cocuklarının da yuzune bakamazsın.sen namusunu dusunuyorsun bırlıkte oldugun ıcın bırakamıyorsun ama unutma namus sadece iki bacak arasında degıldır...

0|0
    0|0
    • kızlığı vermiş nasıl atacak

• amk aklınız fıkrınız kızlıkta sız nasıl insanlarsınız.ya sızın kardesınız böyle olsa kızlıgını vermıs deyıp kesıp atacakmısınız.azıcık vıcdanlı olun ınsanlarda hata yapar...

• ben hep diyorum o üclü harfli kelime aslında yok diye ama sakalımız yok sözümüz dinlensin yol yakınken bırak derim kendi saglıgın icin senin affettikce devamı gelicek cünkü

0|0
    0|0
  • Bak kendin söylüyorsun bırakamıyorum diye kızlar bunu hak edyor hayatm boyunca dürst temiz biri oldm ne geçti elıme koca bir hiç

0|2
    0|0
  • Bu kadar salak olmayın ya ihanetin affı mi olur kardesim

0|0
    0|0
  • 1 hafta önce o yatakda sen vardın şimdi bir başkası sonrada daha başka biri gelir normal bence

0|1
    0|0
  • Bence kesinlikle sende biriyle yat.Yani klasik bir mantık kurmuyorum sen de biriyle yat ki hem içindeki hırs geçsin hemde o hatasını anlasın.Bunu ne oldugu yaşat ona ve sen de dene nasıl birşeymiş aldatmak.

0|0
    0|0
  • helal olsun nişanlına kafalarımz denk keratayla :P

0|0
    0|1
  • daha dusunsene 2 gun önce onlar o yatakta sevişirken acaba sen ne yapıyordun ?

0|1
    0|0
  • durumu kabullenirsn grup yapmayı teklif ederse şaşırma

0|1
    0|0
  • Şeytan doldurmuştur ?

0|0
    0|0
  • sende yattınmı onunla peki?yani kızlığını o mu bozdu?

0|0
    0|0
  • bakire misin sen?

0|0
    0|0
  • Kızlar yatağa bu kadar kolay girdikçe bu sorular bitmez. Böyle bolluk oldukça aldatmayacak erkek bulmak çok zor artık.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun erkek ya da kadin aldatiyorsa ondan es olmaz evlendigindede aldatir

0|1
    0|0
  • Doğrusunu yapmış böyle yapınca daha çok seviyor kız milleti...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Birakamiyorum da nedir...

Bende sorarim size..."Nerde gurur dedikleri?"

Ihanet affedilmez...edilmemeli.Kaldi ki üc kez diyorsunuz..Bence cok büyük bir

hata yapiyorsunuz,gelip burada soru acmaniz bile hata.Birakin ne hali varsa

görsün...bir daha da yakininiza dahi yaklasmasin.

Güven olmadan,ihanetler üzerine sevgi mi,iliski mi insa edilirmis.

...

0|0
    0|0
  • yol yakınken geri dön sen o nişandan

0|0
    0|0
  • kesinlikle ayrıl bikere yapan bidaha yapar bide sarısınmıs baksana resmen cüküne sahip olmamıs ezdirme kendini gururlu ol pesinde kossun sürünsün

0|1
    0|0
  • cok zor bir durum:( kafani topla bir nefes al sonra biraz mantikli dusunmeye basla..simdi birakamasanda zaten zamanla aklina geldikce sogursun.

0|0
    0|0
  • Herkes bir sansi hakeder ama uc bu huyundan vazgevicek gbi gozukmuyor

0|0
    0|0
  • Hala kafanmı karışık kendine yazık edersin

0|1
    0|0
  • Bir kez aliştiysa aldatmaya arkasi da gelir

0|0
    0|0
  • bakıresın veya degılsın sevdın ve yattın bu önmlı deıl ama adam senı swevse saygı duysa bunu ypmazdı bu kesın adamın bu huyunu kabul edıosan buyur evlen ama yok edemem dıyorsan aayrıl unutur alısırsın

0|0
    0|1
Yükleniyor...