Sevgiliniz facebooka cokkk guzel bir resim koydu ve butun erkekler begendi.. naparsiniz?

boyle suslenmis dugune gitmeden once uzun straplez elbisesinde cekinmis resmini faceooka koymus ve birsuru erkek begenmis bu resimi. Rahatsiz olurmusunuz tepkiniz ne olur?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• aile cevresine arkdas cevresine olurda resim

dünyaya paylsacak genldede öyle yapiyorlar hangi akila yapiyorlarsa sacma

dürüst bir insanin yapmamasi lazim bir kiz helde basina büyük issalir resmini arkadas sitelrinde görürsen sasma alan oraya yükler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Topuklarıma sıkar.

0|0
    0|0
  • Sen havuz da plajda ki fotonu koysan ya da sende düğünden önce gayet güzel takım elbiseli felan bir fotonu koysan bütün Kızlar beğense ne olacak? Sen diyeceksin ama Onlar Benim arkadaşım.e aynı şey kız için de geçerli kıskanmak yersiz olur bence ;)

0|0
    0|0
  • benm sevgilim en yakın arkadaşıyla fotoğraf çekilip koydum diye 1 hafta konuşmadı benimle. keçi inadı var naapsın.

0|0
    0|0
  • sonucunda kan olacağı kesin

0|0
    0|0
  • erkek olsaydım vururdum

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım ortalığı ayağa kaldırırdı heralde hepsini tek tek ekler hayırdır kardeş derdi :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir sürü erkeğin onun facesinde işi ne ilk olarak sonra yarı çıplak resimlerinin sanal ortamda işini ne kan çıkar uleynnn

1|0
    0|0
  • sevgilimin feyzbukunda erkeğin ne işi varki bide resimini beğencek..çarptımı uzatırım..

0|0
    0|0
  • bunlar hep abd nin oyunu arkasında da israil var diye düşünür kahrolsun emperyalizm derim :) bişey demem, seri katil olurum lan. öyle şey mi olurmuş? öldürmeye sevgilimden başlarım ama :)

0|0
    0|0
  • Mümkünse benimle beraber çekilmiş bir fotoğraf olsun.Tek başına olmaz. :)

0|0
    0|0
  • Pek Rahatsız Olmam Çünkü Sevgilime Çok Güveniyorum ;)

1|0
    0|0
  • senin hoşuna gittiyse kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını tanıtırsa sorun olmaz da bazılarının profile bakınca kıro olduğu belli oluyor Küfürlü takılanlar, denizde çıplak foto koyan gençler, tipinden rahatsız olduklarımız falan bu tür ameleler beğenmemeli. Samimi güvenebileceğimiz temiz gördüklerimizde sorun olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...