Kar İstanbul'u bir türlü bırakmadı:) Kimine eziyet kimine neşe kaynağı oldu..

Peki siz kar yüzünden hayatı kabusa dönenlerdenmisiniz yoksa keşke kış boyunca hep yağsa diyenlerdenmi?

Güncellemeler:
Bu İstanbul'da yaşayan arkadaşlara hitaben sorulmuş bir sorudur :)

Saat 19:30 sularında kurtköyden aracımla çıkıp çok değil 10 km uzaklıktaki sahil kesimine gittim,2 saat sonra evime gelmek için yola çıktığımda evime yakın yerlerin yani 2 saat önce kupkuru olan yolların buz pistine döndüğünü gördüm.. Bi an için tekerli değilde kızaklı araba kullanıyorum sandım :) pes dedirtti bu yoğun trafikte yolların bu hale gelmesi... gördüğüm kazalarda cabasıydı.. Eve zor attım kendimi daha da kar bitene kadar çıkmam dışarı. Bitsin artık şu kar.!

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok üşüyorummm bırrrrrr yaz gelsin artık yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• buraya da yağcaktı :(

0|0
    0|0
  • Bu karlıı havada sokaktaki hayvanlar hasta oluyo daha yeni doguran kediler bile var o yavrulara cok üzülüyorum :(

0|0
    0|0
    • Burdaki köpeklerin keyfine diyecek yok:) Karnı tok sırtı pekler:))

• Neşe kaynağı olanları bilemem bende kar izlemeyi oynamayı severim ama evsiz olan yolda sokakta kalan insanları düşündükçe kar olmasını istemiyorum.Bu çok bencilce olur.

0|0
    0|0
  • Boyle yagacaksa yagmasin..Ayrica soguklar bezdirdi artik

0|0
    0|0
  • Soğuğu sevmiyorum dışarda sokakta titreyen bedenler varken !

0|1
    0|0
  • Yağmasın. :(

0|0
    0|0
  • Offff yaz gelsede kurtulsak artık dondum dondum. mayo giymek istiyorum artık :)

0|0
    0|0
  • Yaz gelsin güneşi görelim diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yine soğuk ardından yine tipi yine patlo yine gocuk yine odun yine kömür yine sövgü kararkışa yine bahara selam

0|0
    0|0
  • genel olarak karı sevmeme rağmen bugünkü gibi yağanlardan pek hazzetmiyorum. Hem öyle ortam cıvıl cıvıl olmuyor hemde gereksiz bir soğukluk yayıyor etrafına

0|0
    0|0
  • beşiktaş mı istanbulda değil arkadaş. bi buraya yağmıyor bütün semtlerde kar var

0|0
    0|0
    • Kar yoğun yerleşim yerlerinde pek hissettirmiyor. Bulunduğum yer çok fena şuan

• of of burda parklarda biile beyazlık yok

• yağsın yağsın kendi malına yağıyor

0|0
    0|0
  • bi durun rabbim işini biliyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...