Halk eğitim merkezleri hakkında ne düşüyorsunuz?

Katılımınız var mı? Hangi amaçlarla katılıyorsunuz? Hangi alanlara?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Gitmedim ama gidenlere yarari olduysa ne hos

0|1
    0|0
  • faydali oldugunu dusunuyorum.ben igne oyasi kursuna katilmistim.bence cok sayida birbirinden farkli branslar aciliyor katilim sayisi fazla.egitimi ozel kurslara gore cok daha iyi

0|1
    0|0
    • Bir an için annemin o işlerle uğraştığı bir vakit aklıma geldide bu bence gereksizmiş :D

• mantiyi posiyon on liraya satabilirsin ama igne oyasini en az on katina satarsin.birde tasarim kiyafetle bulusursa bin liraya satarsin.aradaki fark

• sen tamamen maddi bakıyorsun :)

• katılmıstım daha önce iki kere ingilizce kursuna gittim, ikisinede gönüllü olarak bos vaktımı degerlendırmek için gittim. halk egıtımın verdıgı tum kursları yararlı buluyorum,vakit değerlendirmek için hoş bir seçim.

0|1
    0|0
  • resim kurslarına katılıyorum da verimli geçmesi biraz da hocaya bağlı

0|1
    0|0
  • kurslarına ama devam saçmalığı diye bişey var okul gibi bildiğin şeyleri mecburi kılıyorlar? pc-muhasebe vs

0|1
    0|0
  • pc kursuna gittim iyiydi benim gibi teknoloji özürlüsü biri için diksiyondan da memnundu millet

0|1
    0|0
    • pc kurslarını miğdem değil kalbim bile kaldırmıyor. O excel komutlarından iğreniyorum. PC dersi sağolsun.

• genel olarak sevmiyorum teknolojiyi ama o olmadan da olmuyor asla:) ve excel de hemfikiriz:)

• Anlıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ismek dedikleri kurum ile aynı kurumlar ise faydalı olduğunu düşünüyorum, özellikle hobi konusunda öğrenci uğraşırsa öğrenebiliyor

0|1
    0|0
  • bilgisayar ve kpss kursuna gittim bence mükemmel birsey

0|1
    0|0
  • Halkı eğittiklerini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Ufkun çok geniş:)

• O zaman bu siteden uza yoksa eldekindende olursun :)

• Teklifin için teşekkür ederim. Uzadığım zaman sana bildirim yaparım, senin hoşuna gittiğini şimdiden anladım. Uzun şeyler...

Yükleniyor...