Bağımlı mı oluyorum ?

Cuma günü vodka içtim 3 gün sonra da 5 shot tekila içtim ve ertesi günde bira içtim 2 gün oldu ve acayip derecede tekila felan içmek istiyorum sebebi ne olabilir.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• psikolojik..

0|0
    0|0
  • senin ki bağımlılık değil heves.5 günde alkolik olunmaz.Madem birşeyler içeceksin-meyve suyu-kahve iç.

0|0
    0|0
  • 2-3 içme ile bağımlı olunsaydı ohoyyyyyyyyy :D Hoşuna gitmiş canın istiyor bir şey yok demlenmeye devam :D

0|0
    0|0
    • :D Hoşuma gitmekte kelime mi bayıldım

• 1-2 içmeyle bağımlı olmazsın, zaten vücut hemen bağışıklık kazanmaz. bir kaç gün içme sonra bu isteğin gider.

0|0
    0|0
  • Yok olmazsın hemen korkma

0|0
    0|0
  • bu sorudan sonra kanaat getirdim benim hakkım 3. köprüden aşağı atlamak..

0|0
    0|0
  • Yok olmaz bence.

0|0
    0|0
  • bağımlılık demeyelimde nefis istiyo kan kaynıyo bende misal 4 gün önce 5 miller attım yine canım istiyo :) vodka içtim sek yine nafile :) boğz yanıyo :)

0|0
    0|0
  • iyi kafa yapıyor rahatlıyorsun hayatın çetrefillerinden uzaklaşıyorsun bir süre :D aslında herkes gibi huzuru arıyorsun sadece umarım bulursun :)

0|0
    0|0
  • 2 3 gunde bu hale gelmişsen icme anladın mı ha anladın mı

0|0
    0|0
  • Ayyaş seni.

0|0
    0|0
  • Dayağı yedinmi gözün başka birşey görmez.

0|0
    0|0
  • ishal olma ihtimali %99.9 böyle devam

0|0
    0|0
  • Bağımlı olmaya meyillisin.

0|0
    0|0
  • içme ya valla ne bok var alkolde ota devam ottur günahı yoktur

0|0
    0|1
  • ben 2005den beri içiyorum ama bagımlı değilim içmediğim zaman içmiyorumda sen nasıl 4 günde bağımlı oluyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benden biraz almaz mısın?

2|1
    0|0
  • Canın isteyince bağımlı olmaz.

Bugün canım lahmacun istedi. Geçen günde lahmacun yemiştim, aaa bağımlı mı oldum?

Olmaz öyle şey :)

2|1
    1|0
  • Bes günde bagimli olunmaz,bedensel bagimlilik bu sürec icinde gerceklesmez Neden. sürekli ickiyi düsünüyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...