Üniversite ortamında nasıl arkadas secersınız?

üni ortamına dair ögutlerınız var mı? tecrubelerınız ?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen veletlerin kulak misafiri oldum yeni üniye gidiyorlar Marmara Üniversitesi dedikleri kızları ayarlayıp eve atalım çakalım hepsine ve yanında kızlar gülüyor topluma bakın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Asla ilk teklif eden olma, büyük küçük beklenti yapma, her tür tiple karşılaşman kaçınılmaz, artık müdür ve hoca insafı ve merhameti yok.

cut.

0|0
    0|0
  • Sınav gunu yanıma yanasan yavşaklara asla yuz vermedım onlarla arkadas olmazdım mesela.cok ıse yarıyor sende dene

1|1
    0|1
  • üni. li olmak öncelikle bir ayrıcalıktır :) hayat ,yaşam koşulları ve arkadaşlıklar muazzam bir 2.hayat :) zaten 1.hayat kendi memleketin ve 2. hayatın ise üni. hayatı çok değişik bişey o 2.hayatta kendi ayaklarının üzerinde durdugunu düşünüyorsun ve bilinçli hareket ediyorsun tabi benm bakış açıma sahipsen :) yani güzel yerleri tutturmaya bakın

0|0
    0|0
  • sınıfın inekleriyle sınavdan sınava sohbet etme sırf arkasına oturupta kopya çekeim diye..arada sırada onlarla konuşki sınavlarda arkasına oturduğunda kagıdına kapanmasın..sanada açsın :)

0|0
    0|0
  • öncelikle sigara ve alkol kullanmayan birisini bul derim. Sonra otlakçılardan uzak dur. Zamanla borç para bile ister bu otlakçılar. altında arabasıyla okula gelenlere pek sokulma genelde amaçları karı kız tavlamaktır. Sakalları uzatmış saçları uzatmış kulağı küpeli erkektende uzak dur. Efendi giyinen efendi tarzı olan birini seç. Bu çok yakışıklı bu çok güzel diye bakmak olaya.

0|0
    0|1
  • üni de kızlar teklif ediyo işte sende teklif et bol bol

0|0
    0|0
  • ince eliyip secmen lazım ortam bozuk yani

1|0
    0|0
  • kafana göre takıl nasıl olsa 4 yıl sonra herkes dağılıyor

1|0
    0|0
  • Çok kişiyle tanıştım, zamanla bana karşı olan tavırlarını, ortamdaki tavırlarını, hal ve hareketlerini, davranışlarını gözlemleyip ona göre ne kadar yakın duracağımı veya uzaklaşıp uzaklaşmayacağımı seçtim. Tanıştığım kişilerin %60-70'ini ayıkladım diyebilirim. Nasıl sahte bir ortama düştüysem artık.

0|0
    0|0
  • EN İYİSİ HER ÇEŞİT İNSANLA ARKADAŞLIK KURMAK ÇALIŞKANLA TEMBELLE, SAĞCI İLE SOLCU İLE. MESELA SINAVLAR YAKLAŞIYOR ÇALIKAN ARKADAŞ İŞE YARAR, ORTAM ARIYORSUN ONA GÖRE ARKADAŞ İŞE YARAR. ;)

0|1
    0|0
  • Yalnızlık tercihimdir

0|0
    0|0
  • Pek doğru yanıt gelmemiş. Üniversitede genelde aynı sosyal sınıftaki insanlar birbirini buluyor. Yani sosyal sınıflar arası kümeleşme oluyor. Farklı kesimden geliyorsanız başka bir arkadaş grubuna entegre olamıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • onlar seni bulur merak etme :D

0|0
    0|0
  • Seni hedeflerine odaklayabilecek ve aynı zamanda seni özelinde de yalnız bırakmayacak,arkanda durabilecek bir arkadaş edinmelisin.

Belki bulabilme ihtimali azdır ama değerli olan budur.

0|0
    0|0
  • not tutan kızlar candır hemen samimi olurum paraylada satmazlar erkekler paraya döküyor bu işi:D

0|0
    0|0
  • eğlenmek için değil öğrenmek için git

yada

eğlenerek öğren :)

0|0
    0|0
  • üstünde maydonoz olmasın :)

:((((((((((((((((((((

0|0
    0|0
  • arkanı kollayarak gezmezsen tepene binen çok olur

0|0
    0|0
  • kötü gününde olan arkadaş gerçek arkadaştır...

0|0
    0|0
  • Nasıl başlarsan öyle biter

0|0
    0|0
  • her sene cevrre degişiyor

0|0
    0|0
  • çevreni iyi seç yanında gezecek arkadaşlarını özenle seç gerisi kendiliğinden gelir ;)

0|0
    0|0
  • Kendliğinden oluşuyor

0|0
    0|0
  • beraber takıldığın insanlara çok güvenme mazallah şişirdiğin götlerine yastık olmanı isterler ;)

0|0
    0|0
  • hemen samimi olmaya gerek yok. önce tanı sonra yakınlaş. var soğuk desinler

0|0
    0|0
  • Herkesi tanırım ama herkesle arkadaş değilim

0|0
    0|0
  • Geyik tiplerle takıl. Ben ünideki her kıza sulanırım geneli pas veriyor işte neyse girişken olcan :D

0|0
    0|0
  • Kampüste özellikle balık etli kız arkadaşlar seçiyorum kii :))

0|0
    0|0
  • Piikkaaaa pikkaaaaaaaaaa :) Seni seçtim en iyi arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Üniversiteye gitmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Seçmem arkadaşla markadaşla uğraşamam.

0|3
    0|2
  • Gelecek için ortak ideallere sahip olduğun kişileri seçeceksin, en güzeli:)

1|0
    0|0
  • selam sabahın olsun ama fazla samımıyetın olmasın

0|0
    0|0
    • ünıv in 4 yılı : bırıncı yıl seversin ıkıncı yıl sevılırsin üçüncü yıl kazık yersin dördüncü yıl kazık nasıl atılırmış onu öğrenırsın. bı abi bize anlatmıştı bunu ona da ondan önceki bir üstlerı anlatmış bende gelenek halıne getırdım benden sonrakılere anlatıyom :)

• ilk başta gözlemci ol insanları gözle ondan sonra zaten anlarsın kimin sana uygun olup olmadığını

0|0
    0|0
  • kafası çalışan herkesle arkadaş olabilirim

0|0
    0|0
  • liseden beri aynı sınıfta olduğum arkadaşlarım yeter :))

0|0
    0|0
  • dostlarım genelde idealist tiplerdir. boş insanlarla işim olmaz.

0|0
    0|1
  • Öncelikle insanları kategorilere ayırmalısın :)

Şımarıklar- onların dilinden konuşcaksın içlerinde en şımarık senmişsin gibi

Çalışkanlar-ders sırasında bunlarla takılcaksın

Görgüsüzler-en marka çantanı arabnın anahtarını masanın üstüne koycan bunların yanında onlar bundan anlar

Sakinler-bunlarla oturuken kafan rahat olcak

Dedikoducular-bunlarla ise dedikodu yapmadan okuldaki her durumu öğrenebilirsin

Çıkarcılar-bunlarla selam verirken dikkat ediceksin hiçbirşeyden haberin yok gibi davrancan

Şimdi okulda illaki sen gibi arkadaşlar bulacaksın önemli olan bu kategoridekilere dikkat ediceksin :)

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenme herkes çıkarını düşünüyor üni de çok tecerübe yaşadım.

Bana inan kimseye güvenme.

Erkek arkadaşım bile kullandı beni gitti. (Cinsel anlamda değil ama çok kullandı beni)

0|1
    0|0
  • IQ'su düşük insanları ayırt ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...