30 sene sonra Türkiye...

Türkiye'yi 30 sene sonra nerede görüyorsunuz?

0|0
9|30

En İyi Kız Görüşü

• Yerinde sayan bir Türkiye olacak bu kesin.Tayyip planlarını istediği gibi yerine getirmiş olacaktır.Kafası almayan insanların istediği şeriat gelmiş olabilir.Kürdistan kurulmuş olabilir Tayyibin katkılarıyla.Haremlik selamlık yaşanacaktır.Kadın hakkı diye bir şey kalmaz.Bilimin ''b''si bile kalmaz ülkede.Yasak olur böyle şeyler biri çıkar ''şeytan icadı''der.Beyinsiz halk hülooooğlarla taşlar bilimle ilgilenenleri.Mağara insanı kıvamında geri kalmış ve bölünmüş bir ülkede yaşıyor oluruz.En kötüsünü düşünmek lazım ki belki birileri ''buna izin vermek olmaz'' diyerek uyanır.

4|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 30

• 30 sene sonra 1980 li yılların biraz daha gerisinde görüyorum.

cut.

2|1
    1|0
  • Ülkemizin kürt ve türk toprakları olarak bölüneceği kanaatindeyim çünkü artık bizim türk milletinin insanları avrupa ve dünya şartlarındaki rahatlığa özenip 1 çocuk ile yetinip kürt kardesimiz olan olmayan millet 8 10 cocuk doğuruyor dünyayı insanlar değiştiriyor bizim ülkemizde değişecek gibi..ispanya katalanlarla uğraşıyor ama katalanlar kürtler olduğu kadar ispanyaya başkaldırmıyor cunkü onlar avrupalı hristiyan ama bu bize karşı olanlar neye mensup ben çözebilmiş değilim ..dağdan geldik bağdattan kovduk olucaz gibi ..

1|1
    0|0
  • 2042 de Türkiyenin gelişmiş 7 ulkeden bırı olacagı bellı..abd çin türkiye brezilya ingiltere almanya arabistan...kayagazı carı acıgımızın yapısal sorununu cozecek kadar cıkacaktır..2016da cıkarmaya baslasak rezervlerımız 80 yıl yeter..kısı basına mıllı gelırın 35-40 bın dolara cıkacagını dusunuyorum.(2040-2045 yılları arasında)ekonomık sevıyesı yukselen turkıyede vasıflı elemanlar 2020 yılına damgasını vurabılır.teknolojı yogun sermaye mallar uretmeye baslayıp 2030 gıbı bu urunlerde oncu olacagımızı dusunuyorum..2020lı yıllarda kamu dengesı olumsuz etkılenıp buyuk butce acıkları verebılırız ancak teknolojı yogun hızmet malları urettıgımızde bu problem asılacaktır..2030LARDA

2|0
    1|0
  • Bakalim. Son 5 senede Dinsizligin orani Türkiyede 50% artmis. Gelen hersene bu oranin dahada yükseldigine bakarsak ben okadar kara görmüyorum gerceksi.

Iran ve Sudi Arabistanda bilem insanlar Dinden cözülüyor.

Belki 30 sene sonra Türkler Kürdistani yikar ve gene Türkiye cumhurriyetini kurar.

2|0
    1|1
  • Umduğum: Üçüncü Göktürk Konfederasyonu olarak diğer Türk Ulusları ile tek parça olmak...

Gerçekleşecek olan: İkinci İslam Hilafetliği ve Kürt Federasyonu olarak iki parçaya ayrılmak...

1|1
    0|0
  • Ahanda burdayız: link

2|2
    1|1
  • Sadece Allah sonumuzu hayır etsin diyorum

2|4
    1|0
    • La adam ne dedi de eksilediniz..

Küfür etse bu kadar eksi almaz

• olduğu yerde görürüm

1|0
    2|0
  • Valla bu mumkun gelmiyor saygideger atamin imzaladigi lozan bitince dis devletler ustumuze coker diye dusunuyorum

1|0
    1|0
  • 30 sene sonra 2043 te görüyorum :S

3|1
    1|0
  • türkiyeyi 30 sene sonra 50 km doğuda 20 km kuzeyde görüyorum

tam koordinatları almak için 9 basın dahili numarayı bilmiyorsanız öğrenin uğraştırmyaın bizi

neyse konuya dönelim genç nesili iyice yetiştirirsek avrupada gelişmiş bir ülke olabiliriz ama pek olacak gibi değil ama bir yandan da gençlikten ümidim vvar

cayırt

1|1
    2|0
  • Maalesef göremiyorum :(

2|1
    1|0
  • bütün dünyaya liderlik yaparken görüyorum

2|1
    1|2
  • Bu Chp belası olduğu sürece yerimizde saymaya devam.. Herşeye muhalefet..

Evet alayım eksileri :)

3|2
    0|4
  • 30 sene sonra bir T.C görmüyorum bir türk devleti görüyorum ecdadından aldığı vazifeye kaldığı yerden devam eden bir büyük türk devleti 9 sene sonra dünyaya başlangıçını yapacak büyük türk devleti.

2|1
    1|5
    • Konus be kim tutar seni +++

• Yolun acik olsun

• güldürme yaav gözlerim yaşardı gülmekten,hala bir bık göremiyorsunuz.zamanında Atatürk ülkeyi bozdu dediniz ki değil,şimdi de tayyo!ahh ulan gitti:S

• Güçlü Bi türkiye.

2|0
    1|1
  • Tayyip yaşarsa görmeyiz heralde .

1|1
    1|0
  • 30 yıl önceyi değilde biz yarınımız ne olcak diye baksak daha iyi olur aslında

2|1
    0|0
  • Göremiyorm baktım

2|1
    1|0
  • Ülkemi kaldı?

2|1
    1|0
  • Türkiye diye bir yer kalır mı sence?Şakirtler yüzünden toprağımızı verdik amk versinler oyları...5 yıldız...

1|0
    1|0
  • kürdistan kurulur

2|1
    1|2
  • ben kendımı gorsem

2|0
    0|0
  • Ortadoğu taraflarında.

1|1
    1|0
  • yerinde sayan bir Türkiye.

1|1
    1|0
  • olduğu yerde aynı ne bir eksik ne bir fazla..

0|0
    0|0
  • Mars' ta yeni bir Türkiye olacak 30 sene sonra. Aha da buraya yazdım.

1|0
    2|0
  • aynı yerınde :))

1|0
    1|0
  • Türkiye olmayacak ismi. Türk kelimesi kalkacak. Kürdistana özerklik verilecek. Olur da oradaki feodal yapı ve ırkçılık kırılırsa, aydın kesmin çoğu oraya kaçacak dincilerin baskısından. Mhpliler dincilerle kanka gibi. Onlar kalır. Başbuğ zamanındaki gibi değiller yobaz oldular.

0|0
    0|0
  • Daha kötü olabilir ekonomik açıdan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link

link gibi gibi..

1|1
    1|0
  • Kürdistan kurulur zaten isim değiştirmek için teklif verilmiş hiç iyiye gitmiyoo

1|2
    2|0
  • 1|1
    1|1
    • Allahın Şeriatına karşılar. Sorsan Müslümanım der

• Ama haklısın hem laik hem müslim olmak saçma

• Allah'ın şeriatına aslında kimse karşı değil,insanlara yanlış lanse ediliyor.böyle taşlama recm felan kol kesme olayları çoook farklı.bunların istediği ılımlı islam..

• Daha iyi yerlerde goruyorum.

Kendi arabasini, kendi ucagini, kendi silahini ureten... ekonomisi daha saglam 1 Türkiye.

1|0
    2|4
    • Marmaray, batidan alinan Kredilerlen Ateist japonlara yaptirildi... sangilim türkler yapti...

Verdiniz borc parayi yaptirdiniz...

• bence hala saman ithal ediyor olacağız...

• böyle giderse göremicez malesef

2|1
    1|0
  • 36° - 42° Kuzey paralelleri ile 26° 45° Doğu meridyenleri arasında görüyorum desemm

2|1
    2|0
  • Göremiyorum..

2|0
    1|0
  • valla bu gidişle kürdistana doğru gidiyor ülke (:

0|1
    1|0
Yükleniyor...