MMA Spor Kulupleri...

Arkadaşlar yaş 23.Bu yaştan sonra MMA dövüş sanatına başlasam geç mi kalmış olurum?Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• sen mma değil WingChun çalış. MMA sadece ring dövüşü. Onun yerine wingchun çalış alamayacağın adam olmaz. (böyle dedim ama gidipte smack down şampiyonuna meydan okuma sokakta karşına çıkacak serseriden kavga anında üzerine yürüyecek maldan bahsediyorum. Avcı Wingtsun'u araştır. Kendi şehrinde var mıbir bak. MMA bir yaştan sonra seni taşımaz ama benim hocam baya yaşını almış ama kendinden kaç kat büyük body cileri yeniyor ve benim hocamda nerdeyse hiç kas yok o adamların yanında. yaşlanıncada yapabileceğin hatta bir gün evlenince kızlı erkekli bütün çocuklarına öğretebileceğin kadın-erkek, büyük-küçük dinlemeyen bir dövüş sanatıdır. Bak bence.

0|1
    0|0
    • Şehrim Ankara.

• ankarada var. avcı wingtsun.

link

adresinden bakabilirsin.

sokakta çok işine yarar ama bu daha çok ağır yaralama ya da sakat bırakma üzerine kurulu bir dövüş o yüzden müsabakası yapılamaz. Ben 1 yıldır gitmiyorum bir adamı sakat bırakmanın 10-12 yolunu biliyorum. bizim sifu daha fazlasını biliyor. bir dövüş bize göre en fazla 20 sn sürer. 20 sn sonra her şey biter. o kadar hızlı olmalısın. Ama merak etme bunu çok iyi yapan kızlar bile var.

Yükleniyor...