İstanbul'dan sonra Antalya'da yaşam nasıl olur ?

Doğma büyüme İstanbulluyum. Antalya'ya ya taşınmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım artık. İstanbul'un karmaşılığı trafiği kalabalıklığı iyice bunalttı beni. Antalya'nın hemen hemen her yerinde tatil yaptım. Ama yaşam olarak nasıl bir yer Antalyalı olanların düşüncelerini alabilir miyim ? İstanbuldan sonra çok zorlanırmıyım. Antalyada yaşamayı tavsiye eder misiniz ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya'da bulundum antalyalı değilim ve şu an orada yaşamıyorum gerçi de temmuz ve ağustos ayları bunaltıcı aşırı nemli bi hava var.onun dışında geriye kalan 10 ay gayet iyi diyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• antalya nın nemi seni boğar. Kışın canın sıkılır.

Her zaman gurbet özlemi çekrsin..

Bir İstanbul lu başka bir şehirde yaşayamaz..

0|0
    0|0
    • istanbuldaki nem kadar antalyada da olacağını sanmıyorum, orası akdeniz havası biraz daha kurudur istanbula göre. istanbulun hem nemi hemde kalabalığın karbondioksidini eklersek tam bir sağuna gibi istanbul .

• antalyada temmuzda bulunmadıgın çok açık.. Bir istanbul ile bir izmir bir Antalya nemi bir mi.. Coğrafya hocana selamlar..

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslen antalyalı olarak yaşanmayacak biyer olduğunu düşünüyorum yıllardır gitmiyorum gittiğimdede 15 gün duramazdım

1|0
    0|0
  • gayet de güzel olur moral verir yazın gerçi birkaç ay zor geçebilir gerçi antalya da hiç yaşamadım ama istanbul dışında her yer huzur veriyor insana. izmit bile antalya super olmalı.

0|0
    0|0
  • muğlaya gitmeyi düşünüyorum :))

0|0
    0|0
    • muğladan ziyade fetihye marmaris bodrum gibi ilçelerine gitmek daha mantıklı. muğla güya şehir olcak hiç bişey yok

• walla o tarafa işte :) dediklerin yerlerde olabilir gerçekten güzel yerler karadenizden bezdim :(

• bende göç edecem :)))

0|0
    0|0
  • Bende başka şehirlere göçmeyi dşünüyorum melankoli oldum çıktım bu şehirde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...