• Sor
  • Bence

Benimle ayni duygulari paylaşan var midur?

Sor sor dediler klavyeyi elumuze verdiler..:)) Ben karadenizumun tatli sert dalgasina hastayim, baktum herkes soru sorayi ben da bir soru sorayim..... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bak arkadaşım sen nasıl konuşmak istiyorsan öyle konuş milletin ne dediğine bakma sanki onlar çok mu düzgünler selam yazıyorlar bu kısaltmalar yüzünden daha çok bozulmuyor mu sanıyorlar bozuluyor her insan istediği şivede konuşmakta özgür kimse buna karışamaz karışmaya da hakkı yok.

• Ben de bu sorundan şikayetçiyim. Etkisiz elaman gibi kardeşler bu toplumsal sorunu tiye bile almıyorlar.

• kimseyi takmicaksın herkes özgürdür nasılsa onlara kimse karışamıyorsa onlarda sana karışamaz bende orduluyum bizimde az çok konuşmalarımız farklı ve ben gurur duyuyorum sen sen olmalısın kendin olmalısın başkalarının ne düşündüğü önemli değil şahsen bana karışan olursa haddini bildiririm bence sen en iyisini yapıyorsun böyle devam insanlar kendilerinin haksız olduğunu anlicakdır anlamazlarsa beyinsizlerdi demektir.

Kızlar Ne Diyor 2

• bende Zonguldakliyim, yurtdisinda buyudum ama bizim oralarin sivesini biliyorum yani turkceyi bizim sive ile ogrendim ailemden gelen birsey, fakat eger normal konusabiliyorsan neden geyik olsun diye siveli konusucam diye ugrasiyorsun ? Yoksa farkina varmadanmi oyle konusuyorsun ?

• Yorumun gayet güzel. sence bir karadenizli kendi değerlerini geyik olsun diyemi yoksa bu değerleri kültürümüzün bir parçası olduğu için mi kullanır?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende Trabzonluyum dile çok yerleşmedikten sonra aradaki hoş süslemeler güzel oluyor :)

• Sosyal hayatımdan bahsettim orda aşağılıyorlar bu doğru mu?

• ben doğal karşılıyorum dolayısıyla onların yaptıkları yanlış.günlük hayatta sanki türkçemizi çokmu doğru kullanıyoruz napıyosun diyoruz napiyorsun niye demiyorsun

• Öyle tabi ama bazı kot kafalilar anlamıyor işte.

• Kızlar soruyor gardaş sen değil

• konuşurken iyi de yazarken zor olmuyor mu?

• Daha iyi anlaşılması için böyle yazdım. Asıl olan sosyal hayatımda aşağılıyorlar

• onlar kim ki kimi aşağılıyorlar bilader. hepimiz insanız işte. takma kafana.

• En azından yanlış düşünmüyormuşum bunu anladım teşekkürler.

Yükleniyor...