Abartimi bilemedim..

Simdi arkadaslar hoslandigim sevdigim bir vatandasla dün küstüm.Sebepte su internette dolanirken bir resim gördüm.RHosuma gitti Facebook'ta paylastim.Resimde de bir erkek yataginda yatmis yaninda Laptopu var, kamerada is bir kiz var yani uzakta olan iki sevgili sanirsam o sekilde yatmislar...

Fakat bu sevdigim hoslandigim vatandas kalkti bana bu ne? dedi...Ne var ki dedim gülümsedim.Cokmu komik diye sert yapmaya basladi.Saka yapiyor sandim.Anlattim hosuma gitti paylastim..Kizim bu resmi ben baskasinin sayfasindan degil senin sayfandan aldim diye basladi kötü kötü konusmaya, onun düsüncesine göre o hatun benmisim.Utanmiyormuymusum elin herifleriyle yatak muhabbetine girmeye, anlattim ben degilim iyi baksana sen beni tanimiyormusun diye yok sinir olmus dedigimi okumadi bile devam etti.

Bende küstüm sildim.Facemi'de dondurdum mesaj atip durmasin diye, ama simdi dünden beri ariyor mesajlar atiyor.Affetmem icin yalvariyor ama konusmuyorum.

Peki sizce ben abartmismiyim?

Burada resim ne paylasilmiyor ya ifss

Güncellemeler:
Resimde bu link

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yapmasaydı bundan bir cacık olmaz

1|0
    0|0
    • Demi yapmasaydi.Beni tanimasa görmesede tamam.Neymis o resmi görünce ici acimis basindan sicak sular dökülmüs.

• abartmış fazlasıyla

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 ergen face kullanırsa vol.1

1|0
    1|1
    • Senin ergen dedigin sahislar CERN'de arastirmaci sekerim bunu da belirteyim.

• Senin psikolojik sorunlarin var belli : )) Peki sen bu kadar zeki isen tanimadigin insanlar hakkinda nasil bu kadar net yorumlar yapabiliyorsun? Misal onun veya benim kimseyle anlasamadigimi nerden çikardin? Beni veya onu ne kadar taniyorsun ki? Sen Ergen dedigin icin öyle dedim ben, hani Cern arastirma bölümüne ergenleri almiyorlarda.. : ) Onun icin belirtmek istedim. Anladin mi cocuk. :)))

• anladım haklısın abla =( yalnız onun ve senin nasıl birini olduğunu bilemiyorsak bize niye soruyorsun ? yazın yanına geleyim de elimden tut gezdir cern i bana

• gerçek mi bu durum :))))

0|0
    0|0
    • Evet malesef cocukcami :P

• boş işler :)) tartışmayı seviyordur belki :)))

• Aman saf iste zaten yalvarip duruyor.insan biraz mantikli sorar sanki beni sanalda tanimis terbiyesiz. :D

• seni düşünüp yapmış ne istiyon ki sen işte seni düşünen bir vatandaş var ortada daha ne

0|0
    0|0
    • Beni mi düsünmüs, benim olmayan bir resim yüzünden bana çirkince seyler demesi beni düsünüyor mu oluyor yani.

• cıks cıks cıks ayıp etmiş ama sevdiğinden etmiş bu kadar acıomasız olma asuman :D:D:D:D

• :D :D

• Valla fotografı gordum bnu bende kız arkadaşımla yapmıştım gayet normal bişe

0|0
    0|0
    • Evet gayet normal, ama o resimde ki ben degilim ki.Bana benziyormus ve Cirkince suçladi. :(

• dediğim gibi ne köy olur ne kasaba şimdiden böyleyse ilerde nelerolur kim bilir..

Kızlar Ne Diyor 3

• nete yükleyip link atabilirsin onun haricinde resim/foto yüklenmiyor

haklısın ona ne ayrıca, bu kadar basit şeye bile böyle dangalakça tepki mi verilir

utanıcak bir şey yapmamışsın ki, kafasına göre yorumlayıp gereksiz trip atmış

sende bunları söyle konuşturmadın bile dinlemiyosun ayrıca nasıl yargılarsın beni

ben utanıcak ayıp bişey yapmadım vs. vs. diye kız sonra barışmak istiyorsan barış

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim yükledim resmi, biz birde ayni mahalledendik ama simdi farkli ülkelere sürüklendik.Yasida kücük degil zeki kültürlü biri ama böyle bir yakistirmayi bana nasil yapti diye kirildim iste.Beni görmemis tanimiyor olsa benzetmis diyecegimde ama bu sekil cok incindim.Bir taraftanda abarttim mi diye kendi kendime düsünüyordum.Sagolun yorumunuz icin.

• Abartmadin iyi etmissin..sana inanmiorsa o onun sorunu

1|0
    0|0
    • Beyfendinin o resmi görünce ici acimis, basindan sicak sular dökülmüs. Ki benimle alakasi bile yok.Birde benim sevgime laf ediyor.Beni affetmedigine göre yeterince sevmemissin diyor.

• Abartmışsın herif kıskanmış.

0|1
    1|0
Yükleniyor...