Avrupa yakasında ücretsiz tiyatro kursları nerde var ?

bu yaz hobim olan tiyatro kursuna gitmek istiyorum ama nerelerde var bilmiyorum .Çok araştırdım ama bulamadım bilen varsa söylesin lütfen

Güncellemeler:
ya kimse önermicekmi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim bir arkadaşım ulvi alacakaptanın yönetiminde kursa gidiyor bağcılarda. google dan yaz bulursun hemen ben de bakardım ama merak et sen bak diye böööle yaptım. tamam tamam dur bakayım bi dakka...

link

Tiyatro Okulu yeni öğrencilerini bekliyor

Bağcılar Belediyesi Tiyatro Okulu’nda yeni dönem kayıtları başladı. Ulvi Alacakaptan’ın Sanat Yönetmenliği’nde devam eden Tiyatro Okulu’nda geleceğin tiyatrocuları yetişiyor.

0|0
    0|0
    • çook teşekr ederim sağol :D

• rica ederim. eğer oynamak istersen bu yaz plesae bizimle bir filmimiz olacak bekleriz. fakat ciddi olmasına rağmen ödeneğimiz kısıtlı vizyona girene kadar ödeme yapmıyoruz. sözleşme yapıyoruz sadece. vizyondan gelir elde ettiğimiz zaman sadece sözleşme şartlarına göre filmin parasını paylaşacağız.

oyuncu sıkıntımız sadece ödeme yapmamak değil tabi, yetenekli veya zaman ayıracak kişi sayısı kısıtlı. bir kişi eksik olur ya da vaz geçerse proje altüst oluyor. biz de oyuncu dileniyoruz

Erkekler Ne Diyor 7

• rica ederim ne demek. gidersen eğer ve Ulvi Bey'i görürsen, ters adam gibi görünmesine ve sert konuşmalarına aldanma... çok iyi biridir. işini çok iyi yapar. ülkenin değeri çok bilinmemiş bir yeteneğidir. mutlaka faydasını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • www.oyuncutayfasi.com.tr

1|0
    0|0
  • Yahu bırak bu rol yapma arzularını..sen gerçekci takıl...( vala hiç tarzım değil ama..öyle demek geldi birden içimden)...

0|0
    0|0
  • "Avrupa yakasının kendi tiyatro zaten" gibi geyik bir yaklaşımda buluniim mii :D

0|1
    0|0
  • valla bende merak ettim..bi ara ytü nün vardıda bu sene varmı bilmiyorum..yarın bilgi alır yazarım buraya..aklıma getirdiğin iyi oldu.

0|0
    0|0
    • teşekr ederm bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

• bir çok belediyenin ücretsiz tiyatro kursları bulunmakta

0|0
    0|0
  • belediye tiyatroları var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...