6 yaşındaki bir çocuk i phone 5 ve i pad e sahipse ileride nelere sahip olur?

Bacak kadar çocuklarda i phone i pad var arkadaş noluyonuz ya bize çocukken tetris atari almıyorlardı radyasyondan ölecek çocuklar allah korusun bu durumu nasıl değerlendirirsiniz?_?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Kucucuk cocuklara alınmasını cok asırı buluyorum.gerek yok yanı.gereksız bır sey.bırak cocuk hayatını yasasın, cocuklugunu yasamak cok daha farklı bır seydır.hem de fızıksel ve zıhınsel gelısımını de olumsuz etkılıyor.yenı nesıl daha zekı.ben bu yenı cıkan cıhazları cozmeye calısırken zekalarının arttıgını dusunuyorum ama bır sınırı olmalı.asosyal olmamalı.sosyal ortamlarda buyuyen cocukların daha fazla noron hucresı oluyor, yanı daha zekı oluyorlar.kendını ıpadle dıs dunyadan koparırsa beyın gelısımı olumsuz etkılenmeye baslayacaktır.hem ben ılerıde bıle ıphone falan almam, ucuz bır sey alırım.cunku calınabılır, kaybolabılır.kaybolcaksa 200 lıralık cıhaz kaybolsun yanı.cok pahalı telefon almam..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir yandan kansere çare aranıyor bir yandan radyasyon yayan maddelerle içiçe yaşanıyor,organik olmayan maddelerle besleniliyor.Şimdiki çocuklar bunlara daha küçük yaşta maruz kaldılar maalesef.Bir de dikkat ettiğim nokta çoğu küçük çocuk gözlük kullanmaya başladı,ekrana sürekli yakından bakmak çocukların gözünü erken yaşta bozuyor.

1|1
    0|0
  • ben çocuğuma almam durumum ne olursa olsun bunu yapan aieller bilinçsiz ailedir

1|1
    0|0
  • çok saçma - okullarda yarış var, bir veli alınca ben de istiyorum anna babadan taviz almaya çalışıyor. Hassas evlatlar konusunda anne babalar alıyor ama çok yanlış. Daha bisiklet doğru düzgün kullanmadan, ağaca tırmanmadan bu iphone onu çocukluksuz bırakır. 10 yaşında laptop, 15 yaşında arabayı ister. Gidişat böyle.

1|1
    0|0
  • Ebebeynler calısınca veremedikleri sevgiyi bu yolla telafi ediyorlar, kolayı bu çünkü. İşten gelip cocuguna vakit ayırmak zor olan...Bas parayı, ver eline oyuncagı, oyalansın işte..Kendi kendine büyüsün...

1|1
    0|0
  • Çok yazık...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sağlık açısından çok bir şey olmaz bence nesil geçtikçe insanlar radyasyona adepte oluyor gitgide ama bu kadar çok şeye sahip olmanın çoçuğun psikolojik gelişimi ısından olumsuz etki oluşturacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • pis fakir seni küçücük cocuğu kıskanıp gizlenmiş soru sormuşsun:D sana tetris aldılarsa ona da mı almak zorundalar?:D

0|1
    0|0
  • iyice zombiye döndü insanlar kafasını kaldırmadan etrafa bakmadan sadece elindeki telefona tablete bilgisayara bakıyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...