Ilimunatiye inanan var mı?

Ya ben bu aralar ilimunatiye fena sardım iş yerinde bile yotubeyi açıp izliyorum kitap okuyorum falan sizce doğruluğu ne kadarr?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Olması muhtemel mesela doctor who bir sezon boyunca sessizlik denilen bir ırkı işledi ağzı yüzü kaymış tuaf şeylerdi bakınca hatırlıyorsun kafanı çevirince ınutuyordun onları dedikleri insanı hipnoze edip emirlerine uyduruyordu bunları sadece kendi teknolojilerini verdikleri bağzı kişiler görüp hatırlayabiyorlardı ki bu cihazda sağ gözünü kapatan bir şeydi bunlardan biri bir bölümde biz tüm insanlık boyunca vardık ve sizi yönlendirdik (aya gitmeyle ilgili bölümdü) insanlar neden birden bire uzaya gitmeye karar verdi sanıyorsunuz diyordu dizide gezegenimizde yaşayan bu canlıların yüksek teknolpjiye sahip oldukları halde neden uzaya gitmek için insanları kullqndıkları anlatılmıyordu, cin suresinin bir ayetinde "Doğrusu biz göğü yokladık; fakat onu güçlü koruyucular ve şihablarla kaplı (doldurulmuş) bulduk.""Oysa gerçekte biz, dinlemek için onun oturma yerlerinde otururduk. Ama şimdi kim dinleyecek olsa, (hemen) kendisini izleyen bir şihab bulur.

"Şimdi ise oraya eskisi gibi rahat çıkamadıkları yazıyordu bu ikisi arasında bir bağlantı olduğunu ve sadece bazı insanların bunlarla iletişime geçebildiklerini(dizideki tek gözünü kapatanların) düşünüyorum

0|0
    0|0
    • doctor who hayranıyım hastasıyım yanı her bolumunu 5 kere izlemişimdir ve cok haklısın

• ya zaten cumartesiyi iple cekiyorum ve ben matt smith hastası birriyim jhon hurt pek mi yaşlı oldu ne.

• Bekleyip görecez =D

Erkekler Ne Diyor 24

• çok safsata bir düşünce.. sözde dünyayı her konuda büyük bir gizlilik içerisinde yöneten bir grup.. tanrı kompleksli insanın oluşturdukları koalisyonun ortak adı... şeytana tapan.. kendi aralarında ayinler düzenleyen bir topluluktan başka bişey değil...

1|0
    0|0
  • Kendilerini makul miktarda bilerek gösteren ifşaeden bir örgüt.

Yanılmıyorsam 1776 da kurulmuştur, dünyada tüm dinleri çürütmeye çalışıyorlar. Başka durumlarda var tabi bir ülkede eve gelen misafirlerine eşini ikram eden ahlaksız biri, onların çokda hoşuna giden bir şey aslında asıl amaçları ögürlük.

İslamiyeti de can çekişen bir din olarak gören ucubelerin tekidir kendileri...

O gözde deccalın gözü olduğuna inanılır, genelliklede üyelerini kendileri seçer ve alırlar diye biliorum. Çok fazla kafa yorma bu saçmalıklara gerçekden başlamadan biticek onlar, hemde en güzel dedikleri yerde. Gizli gibi görünüyorlar merak uyandırmak için çok akıllıar ya güyya !

Yerin gökgün tek sahibi var oda ALLAH'dır. Çıkan makaleler, haberler gerçek olsa dahi benim umrumda bile değil, başkalarına özenen insanlarda var suç.

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor,Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin.Ahir zaman fitnelerinden ,kazalardan ,belalardan ,sıkıntılardan ,şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun.Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun.Selam ve DUA ile hayırlı cumalar.

0|0
    0|0
  • Yaklaşık iki yıl baya ilgimi çekmişti kitaplar olsun. gizli ayinleri olsun baya bir ilgimizi çekmişti. İçine girdikçe, ilgilendikçe de ürkütüyor çünkü çok ilginç amaçlara hizmet ediyor. Doğruluğu edindiğiniz kaynakların sağlamlığına bağlı

0|0
    0|0
  • güzel bir efsane inanmıyorum yani taam bir güç var ama :)

0|0
    0|0
  • Çok eski bir tarihi var neden olmasın.Haçlı seferlerinden beri varmış.Eskiden beri kötü emelleri var zaten hala da sürdüruyorlar.

0|0
    0|0
  • Uyanık olmak lazım. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Gelenler belgeselini izlediysen az çok anlamışsındır olayları. Ayrıca link şu bloğu da takip edersen delillleriyle kapsamlı araştırmalar yapan bir eleman var, biraz bel altıa yazıyor ama işin eğlencesi.

0|0
    0|0
  • Sadece İlluminati ile sınırlı değil iş. Çok derin. Aytunç Altındal'ın kitaplarını öneririm.

0|0
    0|0
  • deli saçması imanı zengin olan o türden hurafelere inanmaz

0|1
    0|1
  • 13 yaşındaki çocuğun bile bildiği gizli bir örgüt işte

0|0
    0|0
    • ya ama insanı düşünürüyor mesela ilimunatinin tersinden yazınca amerika nsa sitesi çıkıyor -.-

• illuminati diye birsey yok. Liselilerin koydugu Videolara inanma.

1|0
    0|1
  • bi dikkat et g.tü kaybedersin evde tek başınayken aklına gelir falan ...

bende ilgileniyodum bırak abi korkudan ne yapcağımı bilemediğim zamanlar oldu

0|0
    0|0
  • Avrupalılar bu tür şeylerden bihaber. Türiye'de komplo teroileri çok sevildiği tutulan bir konu. Olabilir. Hiç kendi araştırmamı yapmadım.

0|0
    0|0
  • % hiç doğru olabilir belki tahminimde fazlalığa kaçmışımdır...

0|0
    0|0
  • war tabıı kı en buyuk kesın ıspatları gıda takvıyesı fırmaları 20 yıldan daha kısa surede dunya sırketı oluyorlar

0|0
    0|0
  • link

cizgi filmlerde bilinç altı mesajlar ben inanıyorum adamlar her yerde burda bile olabilirler :D

0|0
    0|0
    • aynen öyle 25. kare mevzusu falan varmıs

• boşver kafanı böyle şeylere yorma hayatta daha önemli şeyler var balataları yakarsın :D

• 21,12,2012 ne kadar doğruysa, bu safsatalarda o kadar doğrudur.

0|0
    0|0
  • ilimunatinin oyunları bunlar :)

0|0
    0|0
  • Doğruluğunu bilmemde bende araştırmayı seviyorum onu

0|0
    0|0
  • ne geçecek ki eline :))

0|0
    0|0
  • Sen bana inan onlardan daha gercegim.kabir azabı gercek nihayetinde:))

0|0
    0|0
  • o nedek ki açıklarsan sewinirim sema;)

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de Lions ve Rotary Klüpler bu amaca hizmet etmektedir link link

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu Rotary ve Lionslar halkına içine girip sosyal yardım amaçlı kurulmuş üst komuta idarecilerinin emirlerini uygulayan alt kademe masonik kuruluşlardır

• Olayları bizim medyadan vidyolardan değil yabancı vidyolardan takip etmeni tavsiye ederim.

Keşke senin gibi herkes araştırsa . Müslümanlığın gereklerini de araştırmış olmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• inanıyorum

0|0
    0|0
  • inanmıyorum. sahte.

0|0
    0|0
  • Çok da s*kimde yahu .

0|0
    0|0