Roman nereye yazılır?

Şu sıralar roman yazmaya merak saldım.Fakat nereye yazacağımı bilmiyorum.Bilgisayarda yazıldığını duydum.Nereye yazabilirim?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben kısa hikayelerimi daktiloda yazıyorum.Roamn denemelerim oldu bilgisayarda yazmaya başlamıştım ama bunun için ayrı bir program kullanmadım.Defterlerim var onlara yazarım genelde.Temize çekmek amacıyla bilgisayara geçerim.Tamamdır bu oldu dediğimde bilgisayardan çıktı olarak alırım.Veya defterdeki yazıyı temize çekme aşamasında daktilo kullanırım yine. :)

Bir yerde okumuştum QuarkXPress programı da kullanılıyormuş daha çok gazete dergi tarzı şeyler içinmiş sanırım.Nasıl bir program olduğunu bilmiyorum ama işine yarar belki diye söylemek istedim. :)

0|0
    0|0
  • roman yazmaya merak salmak nasıl bişeydir be adam

0|0
    1|0
  • daktiloda yazmayı çok isterdimmm..

valla seneler önce elimle yazmıştım 60 sayfalık çocuk kitabı ^.^

0|0
    0|0
  • basılabilmesi, kitap haline getirilmesi için bilgisayara yazılması şart. istersen kağıda, neye istersen ona yaz ama sonra bilgisayara geçir.

0|0
    0|0
  • worde yaz işte ya,acayip bir soru olmuş bu

1|0
    1|0
  • dağlara yaz^^

0|0
    1|0
  • G*tünün kenarına yaz beybi .

0|0
    1|0
  • bacaklarıma yazabilirsin

0|0
    1|0
  • Suya yaz hahahahaha

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnternetten falan iyice araştır hangisi daha iyi olur diye.

0|0
    0|0
  • Eline 8 lik bir çivi al kasanın sol kapağına yaz kanka

Not: Siyah kasa tavsiyemdir

0|0
    1|0
  • Çok güzel bir soru. Bu soruya cevap alabilirsek iyi olur. Kafamda soru işaretleri kalsın istemiyorum. ^.^

0|0
    0|0
  • Ve beyin; koşarak uzaklaşır.

0|1
    2|0
  • yaz da nereye yazarsan yaz.

0|0
    0|0
  • bir word belgesi aç oraya yaz. pdf dosyasına yazamıyorsun denedim sonra yazmaktan vaz geçtim

0|0
    0|0
Yükleniyor...