Okulda kızları ciddide olmasa tehtid ettik

Kızlar tuvaletinde roman havası oynarken videoları cekip facebooktan arkadasımıza atcaktık sonra hoca geldi idareye goturdu telefonumla facebookumu aldı ne zaman vericekler sinir krizinden ölüyorum.

• Sadece telefonunu verirler
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Velinle git alırsın ikisinide
    100% (2)0% (0)100% (2)Oy Ver
  • En yakın zamanda verirler
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Telefon neyse de facebook, msn alma gibi hiçbir şekilde yetkileri yok. Ne demek birdaha girmiceksin yaa öyle bir dünya yok, o senin şahsi özel adresin.

O tür bir olay benimde başıma geldi. Kavgalı olduğum arkadaşlar facebookta benim hakkımda atıp tutmuşlar bende bunları gördüm, staj yerınde tartışma çıkarttım, sonuna kadar haklıyken, onların şahsi adresi olduğu için karışamadığım için birşey denmedi. Adalet mi bu?

Sen velinle git telefonunu adresını al, velinde desin ki, biz bile istemezse facebook vs. adresine girmiyoruz sizin ne hakkınız var diye..

0|0
    0|0
    • Bencede ya telefonumu alsınlar onada lafım yok ama facebookumu versinler birsürü arkadasım vardı bunlarıda gectim onemli seyler vardı icinde . Bu kadarınada hakları yoktu .

• Evet kesinlikle yok, ilk defa burda okuyorum böyle bir şeyi. Hakkını savun.

• Saoll, sonuna kadar savunucam..

Erkekler Ne Diyor 8

• iyi olmuş lisede azmanın sonu böyle olur

0|0
    1|0
  • Nasıl böyle bir şey yapabilirler alçaklar facebookunu geri versinler

direnfacebook

0|0
    1|0
  • facebooku aldıysa senin hoca baya zengin demek ki? daha da gelmez okula ben sana diyim .

0|0
    1|0
  • kaç gün oldu sen telefonunu hala alamadınmı

0|0
    1|0
    • Salı gunu aldılar .. Bugun almaya gidicem ama facebookum lazım bana ..

• eee onu yapmadan önce düşünecektin güzelim şimdi ceza vakti

• Kızım bak git.

0|0
    1|0
  • youtube'a düşen " azgın liseli kızlar yine kudurdu" tarzı videolar demek böyle ortaya çıkıyor

0|0
    1|0
  • Facebook almak nedir ya şaka mı yapıyorsun sen? Hadi git başkasıyla eğlen sabah sabah güldürdün be :)

0|0
    0|0
    • Allah yuzunu hep guldursun ama yalanım varsa allah beni tepe taklak getirsin

• Deme öyle de yani böyle bir şey yapsalar bile gir başka bir yerden şifreni değiş. Ya da dondur bir süre.

• facebookunu mu aldı ohaaaa la

0|0
    0|0
    • Aynen morelim 0 kardesim :((

• telefon gider,okul kitapların gider, hadi lan kravatını da alsın ama facebook alınır mı :( bu nasıl vicdansızlık :((( bugün senin için direnişteyim kardeşim o zaman...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece telefonunu verirler

0|0
    0|0
  • Facebook'u nasil aliyorlar ya?

0|0
    0|0
    • Ya nasıl anlatıyım biz idaredeydik 2 tane ogretmen birde mudur vardı faceni msn adresini sifreni yaz bidaha girmiceksin kapatıcaz falan dediler arkadasımdan takip ediyorum duruyo hala bisey degil sevgilimle iliski durumu yapmıstık gerci olaydan haberi var meraklanmasın diye ama ben zaten evde facebook telefon bunlarla ugrrasıyorum simdi ise bosluktayım sanki cok kotuyum yaa :(

• Kusura bakmasınlar ben o geri kafalılar icin tekrar bir facebook acamam uyanıklar yaa face sifremle msn sifremi degistirmisler .. Bugun cinayet cıkmazsa iyidir okulda

• Ne biçim bir okul ya telefonu anlarim da facebook'a el koymak nedir

Yükleniyor...