Tayyip erdoğanı her syrettiğimde hitlerin kötülüğün yükselişi filmi aklıms geliyor nedendir acaba

tayyip erdoğanı her seyrettiğimde hitlerin kötülüğün yükselişi filmi aklıma geliyor nedendir acaba sizce nedir düşünceleriniz

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyaslamaya bakarmısınız.Hitler nerde başbakan nerde. Belkide başbakanınk tek hatası Bu Oldu Hitler kadar zalim Olamadı. Dediğim gıbı tek hatası Zalim Olmaması. Ben onun yerınde olacaktımda. Bakın bakalım nasıl dize gelıyodu bu millet.

1|0
    3|1
    • ulan sen zalim olupta başbakan olsan kaç gün yaşardın sen onu hesapladınmı burası suriye değil arkadaş

• yemedimi bolu beyi sıkmıyormu

• aptal herif bir şeyden haberin yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Aralarindaki o kadar fark varki, senin aklin nasil calisiyor anlamadim :)

Hitler irkciydi, Tayyip Erdogan irkcilik yapmiyor nokta

0|1
    1|0
  • yaşadıkça beyninde oluşan kutucuklara şu anda en uygun gelen hangisiyse yeni şeyleri oraya yerleştiriyorsun. ta ki yeni bir kutucuk yaratabilene kadar. ya da bunu boşver, kısaca önyargı diyelim geçelim.

0|0
    0|0
  • hahhaahaha

0|0
    0|0
  • Hitler: Rise of the Evil tamamen taraflı, saçmasapan ve aptalca bir yapımdır.

0|0
    0|1
  • Ahahaha aa aa neden ki acaba :p ee huy huya çeket demişler anladın sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hitleri lütfen Erdoganla kiyaslamayin... erdogan gibi bütün bir sehiri bir gaz odasina cevirmek Hitlerin bilem aklina gelmemisti.

2|1
    1|0
  • sabah sabah aklıma getırmesen ıyıydı,ben onu gordugumde midem kalkıyor artık...

0|0
    0|0
  • bana öyle olmuyor..tayyip dayıyı izlemiyorum ben..

0|0
    1|0
  • Ben onu her seyrettiğimde ıslanıyorum <3

0|0
    0|0
    • baktınmı o filme çok tehlikeli olaydır almanyayı yerle bir ettiler ikiye böldüler sonu budur

Yükleniyor...