Türkiye kardeş Azerbaycan'la nezaman birleşecek?

Evet buna dair planlar vardı, kardeş ülkeyle nezaman birleşeceğiz aceba?!

Buna Kktc kuzey kıbrıs Türk cumhuriyetini'de dair ederek.

Güncellemeler:
Ben buarda öylesine yazmadım bunu

ciddiyim! okadar çok Türk kökenli devletler millet'ler var kesinlikle birleşmeliyiz!
Bu ülkenin baş'ı Türklerden oluşduğu için bu gerçekleşebilir.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Canim benim ben zaten buzdolabimin yuzerine ikisini de asdim.asla yere dusurmem.hep bakip gurur duyuyorum.turkluyu seviyorum.keske bizim gibi dusunenler cok olsaydi elbet yapardik.ama her iki devletin icinde huzur vermeyenler o kadar ki.insanlar sanki kavgadan korkur gibi olmus.her kes kayqilarinin.dertlerinin arkasinca kosuyor.O kadar yormus ki azerileri ermenilerle olan savas.İnanirmisin hala20 yil once savasda olanlari hala unutmadik.unutamayiz da.ermeni rusun kolesi Azerbaycani yukselmeye koymadi yillarca.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• seninkide baya ütopik oldu

0|1
    0|0
  • sadece onlar la değil bir sürü türk olan ülke var inşallah en kısa zamnda birleşir türk islam mührünü dünya üzerinde ki gücünün gösteririz

0|0
    0|0
  • Türkiye ile Azerbaycan çoktan birleşmişti, tek bir neden engel oluyor. Ermenistan sizce neden kuruldu şimdi daha iyi düşünün?

0|0
    0|0
  • Bilme bilmem bilmem.

0|0
    0|0
  • edilmesin biz kendi içimizdekilerle uğraşamıyoruz

0|0
    0|0
    • Edilecek zaten, ben duymuştum ,planlar'da var

• aasla oyle birsey olmaz

0|0
    0|0
    • sen öyle san bal gibi de olur ! Türkler birlik oldumu neler olacak!

• Benimde kuzenimi bir azeri yaşlı bir dede, kızım ne güzelsin öyle, seni torunumla evledireyim, o da gülmüş dedeciğim sözlüm var diyerekten.

• Ama konu bu değildi, konu devletlerimiz..

• ben azerileri cok seviyorum ya<3

0|0
    0|0
  • zaman zaman :)

0|0
    0|0
  • en son turgut özal dediydi bak ne oldu temizlediler süper güç amerikayken bunlar hep hayalde kalır

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm Türk halkları tek bir ülkede birleşmelidir. Aynı kan, aynı ülkeye aittir. Umarım bu birleşmeler en kısa sürede gerçekleşir.

1|0
    0|0
    • yani ben kendimi azerbaycan ın yerine koyuyorum da niye kendimi kaosa sokayım.ülkemi yolgeçen hanına çevireyim ki

• Başta Akp varken zor. Onlar ümmetçi görüşlüler çünkü

• yıkılacak şu saaten sonra kimse vermez, verenin'den şüpelenirim. O parti normalde şimdi hapsi boylamalıydı , günümüzün faşistler.

• Ben azeriyim Bakuden yaziyorum.Onceden Azerbaycan icin soylediyiniz hos sozler icin tesekkurler!Ben.kocam.cocuklarim Turkiyeyi cok seviyoruz.Yillardir hayalini kurdugumuz Turkiye topraklarina gelmek cok sukur bu yil nasibimiz oldu.Arabayla Turkiye sinirina kecerken bayragini zi goren kimi agladim.Bu qurur verici duyguyu anlatamam.Dilimiz ayni.dinimiz ayni.kulturumuz ayni.birlesirsek guzel olur.Ama Rusya.Amerika izin vermez.Kiz vermeye.almaya gelince.insan olsun turk olsun.iyi kotu insan her yerde var. .Allah butun turkleri qorusun.Amin.

0|0
    0|0
    • Onlar ne karışır buna, bak sinirlendim şimdi.

Bizim birleşmemiz kimseyi ilgilendiremez, iki ülke de iskediği sürece ben hiç bir engel göremiyorum! Bizim çaba sarf etmemiz gerek, geçenlerde evde bunu tartıştık bu birleşme neden biri türlü olmadı diye, odama bir seferinde iki bayrağı takacaktım. Saygım sonsuz size

• Azerbaycan için kötu olur.

türkiye yeterınce karışık ve sorunlu bır ülke zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...