Hiçte sevmem ama neyseeeeeee :))

Rabbim yaratmış çeşit çeşit hepimiz ayrı bir cinsiz :)) hangi memleketin insanın seversiniz ve sevmezsiniz... nedeniyle tabi :)) en gcık şehir neresiymiş bakalım :))

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Karadenizlilerin yemeklerini,kültürlerini,horonlarını şarkılarını hiç sevmem

inadına gibi babamda bayılır sürekli dinler şakıları bayılıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Konyayı ve oralıları hiç sevmiyorum. Gitmedim ama çevremde de çok konyalı var insanları Çok yobaz. :)

0|0
    0|0
    • sen konyalıları tecrübeyle sabitlemişin :)) böyle herkes şurayı sevmem diyo ama:) herkes büyük lafına gelip oralılarla evleniyomuş :)) veya iş ark oluyomuş :) çevresi o memleketin inası ile doluyomuş :))

• Çorum ve Kastamonu ölümüne kapışır.

0|0
    0|0
  • Konyalıları pek sevmem. At gözlüğüyle bakıyor çoğu. Karadeniz insanını çok severim harbi insanlardır.

0|0
    0|0
  • Cok dindar turkleri sevmiyorum ama saygi duyuyorum. Hani kalkip sehir sehir ayiramam cunku her sehirden insan tanimadim tanisamda genelleme yapamam.

0|0
    0|0
    • saygı duyman ügzel bişeyde :) niye çok dindarlıgı sevmiyosun ki :))

• Ilk yorumunla suanki yorumun arrasinda bir tuhaflik var neyse iyi geceler.

• sanada iyi geceler yobaz :))

• doğuluyum ben doğunun insanları sıcaktır genelde.ama cahillikleri de ayrı bir olay:) hee bide karadenizin milliyetçi,gerikafalısını hiç sevmemm...

0|0
    0|0
  • Konya, yozgat, kütahya

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum

• yobaz kavramının ilk dafa böyle yorumlandıgını gördüm :)))) gayrimüslüm birini görünce dinini rebliğ eden :)) degişik :)

• Evet gercek yobazlık budur.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...