Sizce ülkemizde uygulanan "Karma eğitim" değişmeli mi ?

Meclis Başkanvekili nin bugünkü açıklamasından sonra link Karma eğitim hakkında siz neler düşünüyorsunuz ? Değişmelimi sizce ?

• Karma eğitim değişmeli
    17% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Karma eğitim değişmemeli
    83% (5)100% (4)90% (9)Oy Ver
  • Fikrim yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Konu beni ilgilendirmiyor.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Konu her TC vatandaşını ilgilendirir. Karma eğitim değişmemeli. bu ne gericilik yahu 21. yüzyılda yaşıyorken sadece kızlar sınıfı, sadece erkekler sınıfı, sadece trajikomik bir Türkiye... Çağ dışılık, yobazlıktır. aman benim kızım güvende değil erkeklerin içinde vb şeyler bahane olamaz, karakter meselesi. biz de kız-erkek sınıflarda okuduk. şahsen, bu durumdan memnunum, hiç taciz edilmedim, çizgimden çıkmadım, mesafemi korudum. demek ki, kız-erkek sınıflarda da güven içinde eğitim görülüyormuş. aksine sınıfları ayırmak bu gençliği sınır çizgisinden çıkarıyor. bazı imam hatip liselerinde çıkışlarda görüyordum eskiden, sınıfları ayrıydı okulun kızlarla erkeklerin. çocuklar hayatında kız görmemiş çıkışlarda sürekli kızları takip edip konuşmaya çalışıyorlardı. ne acınası.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Verdiği örnekte dikkat çekici aslında. hakkaten neden yabancı kökenli liseler kız lisesi erkek lisesi şeklinde bir eğitime gitmiş ki.

soruma gelince farketmez sanırım. ben okudum bitti sonuçta.

0|0
    1|0
    • Hepsi öyle degil ama :) O extra öyle okullari secmis örnek vermek icin. Karma egitimi veren Yabanci okullarda var. Anlamadigim. Adam baticilik adina hatta yaptik diyor, batinin okullarini örnek aliyor.

• Karma eğitim değişmeli

0|0
    0|0
  • bu soruya nasıl geldim lan ben adfdsg

0|0
    0|0
  • Bugün amma karma sorusu soruldu valla baygınlık geçireceğim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Karma eğitimin nesi kötü Allah aşkına ya amma yobaz bunlar.

0|2
    0|0
  • En iyisi Karma egitimi. Tek cinse bagli egitim siniflari, gencligin sapiklasmasina yol aciyor. Karma egitimi olmayan ülkelerde acikca göre biliriz.

1|0
    0|0
  • Değişsin kızlar ilkokulda çirkin oluyor zaten.

0|0
    0|1
  • LOYA JİRGA başkanı gibi konuşmuş.Zaten AKP=TALİBAN.Hayde Afganistan'a bir-ki...Bekleyen yolcu kalmasın!

0|1
    0|0
  • Değişsin diyenler karşı cinsten sinek görseler boşalıyorlar mı?

2|2
    0|0
Yükleniyor...