Irkçılığı yok et , panda gibi ol !

link

Hem siyah

Hem beyaz

Hem asyalı

^_^

Irkçılık sizce neden vardır ?_?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben ırkçıyım, ama sadece evleneceğim / sevgili olacağım kişi konusunda.

Irkçılık neden var dersek, sosyal darwinizme bakmalıyız. Aslında gerçek şu ki, dayanaksız ve aşağı ırklar zaten doğa tarafından temizlenecektir. Çünkü güçlüler, her zaman güçsüz olanı yok eder.

0|1
    1|2
    • çok boş konuşuyorsun o zaman ben senden daha üstün bir insan olduğumu iddaa edebilirim mesela sen çok gerizekalısın ben zekiyim böyle mi oluyor.Allah sana akıl fikir versin :)

• Irkçılığın bakış açısı o değil bebeğim. hadi kendi çöplüğüne dön. öyle olsa zekacılık olurdu adı :)

• Nicke bak: Made in USA asdassddasas

Kızlar Ne Diyor 3

• Irkçı bakış açısı sadece karşı tarafı kötülemek, onu küçük görmek değildir. Bunu yapanlarda var evet. Başka bir açıdan, aslında ırkçılık bir tercihtir. Herkeste az da olsa vardır. Sana benzeyeni daha öne koymak. Ama bir ırkı yüceltiyorsanız, istatistik ve delil getirmeniz gerekir.

0|1
    0|2
  • asyalı melezler :)))

0|1
    0|0
  • Irkçı biri değilim ama ırkçılık yapanlar mı bir gitsin ya

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Irkçılığı bir insanlık suçu olarak görüyorum ben.Hiç kimse mensup olduğu millete,renge göre yargılanmamalı hayatta.Irkçılık neden var dersek bence bu insan oğlunun egosuyla alakalı.Hitler'i düşünelim o üstün ırkın Almanlar olduğunu düşünürdü.Tıpkı diğer birçok diktatör gibi.

0|1
    0|1
    • Hitler nordic ırkını üstün görmüştür. Bunlar Almanya başta olmak üzere; İskandinav ülkeleri (Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, İzlanda), İngiltere ve Kuzey Amerika / Kanada halklarını kapsamaktadır. Kavgamı okursanız görebilirsiniz. link

• öğrendiğim iyi oldu teşekkürler (^-^)

• Irkçılık avrupalıların dünyayı ele geçirmek için uyguladıkları bir politikadır bence insanları birbirini düşüyorlar

0|1
    0|0
  • Çoğaltmak lazım bunları :))))

0|1
    0|0
  • karşı olduğum bır davranıs

0|1
    0|0
  • ben de ırkçı değilim mesela Ruslar olsun ukraynalılar olsun Asyalılar olsun Hele hele avrupalı hatunlar olsun çok severim onları candırlar onlar :)

0|0
    0|0
  • Her insan. NO TO RACİSM !.

0|1
    1|0
    • Pardon herkes olacaktı Her yazmşım :D

Yükleniyor...