Gitar akort eden yerler

Arkadaşlar müzik aletleri satan yerler, müzik merkezleri falan gitar akort eder mi ücret karşılığında?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 10 liraya basit bir şey al, kendin yaparsın.

0|0
    0|0
    • ileride alırım ama şimdilik acelem olduğu için birine yaptırmak istiyorum hemen yapmıyorlar mı müzik merkezinde çalışanlar?

• teşekkürler

• her akortta 3 lira alsa yazık ya.

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka birisine akort ettirmek çok saçma. Akort günden güne kaçan ve bozulan bir ayar. İnternetten AP Tuner indir. İnternette öğretiyorlar zaten nasıl akort edeceğini. Dışarı ettirirsen normalde para almazlar ama. Bazı şerefsiz esnaflar akort etmeye ( 1 dakikalık iş ) para alırlar. Tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • Bir defalığına yaptırdım para almadı güzel de oldu ama bir dahakine kendim öğrenip yaparım şimdi internet sınırlı video açamıyorum diye öğrenemedim nasıl yapıldığını videolardan

• AP Tuner 3.08 diye bir program var. Oldukça iyi. Onu kullanabilirsin. İndir ve akort et. Bu kadar. Nasıl yapacağını kavrayamazsan youtube a yaz. Orada bir kqç video vardır üzerine çekilmiş.

0|0
    0|0
    • Kendime güvenemiyorum birkaç kere denedim olmadı müzik merkezleri akort etmez mi ki

• sen birşey yapmıyorsun. Mikrefonu koyup tellere vuruyorsun. Burguyuda çevirerek hallediyorsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaparlar rica etsen bile yaparlar yahu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...