Sevgilime kahvaltı hazırlayacağım

Arkadaşlar sevgilimle iddiaya girdik kaybettim kahvaltı hazırlayacağım :) bana şöyle lezzetli ve değişik fikirler verebilir misiniz :)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Şirin minik pizzalar yapabilirsin.Benim sevgilim bayılıyor.Ayrıca şöyle köfteli bir omlet.Veya kolayca milföyden börek.Sucuklu yumurta...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sucuklu yumurta

Peynir

Domates

Bal

Reçel

Taze çay :)

Sıcacık taze fırından çıkmış ekmek(git fırından al lezzeti ayrı olur)

cut.

1|0
    0|0
  • domates salatalık kaşar haşlama yumurta , tost ekmegine tost ( salamlı ) , azcık patates kızartması :) bal ve tereyag :) degişik degil ama :)

1|0
    0|0
  • Yumurta 2 tane kır tavada iyi gider :D

0|0
    0|0
  • ahh ulan ah :D7

0|0
    0|0
  • beyaz beynir domates yaşil zeytin margarin nutella salam kızarmış sosis haslanmıs yumurta sucuklu yumurta soğuk patates salatası salatalık :D bizim yurtta bunlar var onlar da bize değer veriyor :D

0|0
    0|0
  • ben zucuklu yumurta çok severim bana keşke manitam yapsa ama bir manitam yokki :(

cevap yazıda :(

0|0
    0|0
  • Menemen yap yanına ayran daha ne işte :)

0|0
    0|0
  • açık büfe kahvaltı götür en güzei

0|0
    0|0
  • 4 gün sonra bitiyor benim diyet o zaman anasını ağlaticam kahvaltinin .

0|0
    0|0
  • tepsinin üstüne atlayıp kendini sun beni yeni aşkım de

0|0
    0|0
  • bir erkeği etkileyecek şeylerden biride menemendir. ekmekle daldırıp daldırıp yemesi güzel oluyo hhele de sevgılınle karsı karsıya :)) sevgılımın elınden yemedıım ama bir sabah kahvaltı salonuna gtmıstık beraber . sucuklu/pastırmalı yumurta ta olabilir veya omlet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ekmekleri güzelce dilimleyip kızart.. bir kapta biraz salçayı sulandırıp içine sarımsak rendele küçük bir diş bile olsa yeter (kokmamak için) biraz nane karabiber kekik birazcık da tuz ekleyip karıştır.. kızarttıgın ekmeklerı bu sosa bula ve tekrardan bıraz daha kızart en son üzerine kaşar da rendeleyebilirsin ..süperlezzetli :)

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Krep, omlet ...

1|0
    0|0
  • Kuş sütü de istiyormuş sevgilin , ona göre yani .

0|0
    0|0
  • Tereyagında peynırlı yumurta yanına yörük peynırı domates cay. Güzel ıste daha sımdıden cok hamarat seyler yapıpta beklentısını fazla yükseltme adamın ^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...