Uyurken ingilizce öğrenme hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ücretsiz buldum

Merhaba arkadaşlar,

Gerçek olup olmadığını bilmiyorum fakat son zamanlarda özellikle uyurken ingilizce öğrenme konusunda Google dan çok reklam çıkıyor biraz araştırdım bende bir set buldum sizinle paylaşmak istedim ;

Oxford tarafından hazırlanan, Türkçe anlatımlı tam 200 ingilizce sesli ders. Şarkılarla ve örneklerle pekiştirilmiş ingilizce sesli eğitim sayesinde boş zamanlarınızda, evde, otobüste, serviste ingilizce öğrenerek vaktinizi değerli kılabilirsiniz. İster cep telefonunuza yükleyin, ister mp3 playerınıza. Tamamı Oxford güvencesiyle ve ücretsiz !

Linkler:

link

link

link

link

link

link

link

link

link

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Linkler 1. dersten 200. derse kadar arkadaşlar internette 500 liraya kadar satılıyormuş...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• aslında fikir mantıksız değil ama henüz hayata geçirilmediğini düşünüyorum o yüzden bunlar güvenilir şeyler değil...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paylaşım için teşekkürler.

Bence öğrenemezsin ama konuşmlar bilinçaltına oturduğu için anlaman öğrenmen ve konuşman kolaylaşır...

0|1
    0|0
  • arkadaşlar yeni çıkan kanuna göre interneten muzik ve benzeri bişiler indirenin evine polis tarafından uyarı gelecekmiş dinlemediği taktirde gelip alacaklarmış gözaltına biz öyle duyduk

0|0
    0|0
  • İnandırıcı gelmedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• imha ekibini çağırıyorum

0|0
    0|1
  • smzkonusu faaliyet bilinçaltıyla ilgili olduğundan birazcık korku uyandırmıyor değil açıkçası.oraya ne ektikleri belli olmaz ; )

0|0
    0|0
    • Hacıt şimdi başlarken güzel başlıyor uyuyorsun geçen saatlerde konular değişiyor katliam, cinayet, bomba, terör, xxx konulara dönmüyodur umarım :D

• 25.kare falan:D

• bilinçaltının gücünü kullanıyor ancak bu aynı zamanda tehlikeli de bir durum oluşturuyor ; )

• Bunun bide iş için olanı var ailecek rapunzel gibi uyuyoruz para kazanıyoruz çok memnunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...