Hitler, işçi dostu muydu?

Sosyalist alman işçi partisi lideri Adolf Hitler'in işçileri ve emekçileri hep yücelttiğini biliyoruz.

m1311.hizliresim.com/1h/m/uq17u.jpg

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet hitleri çok arar insanlar daha. Bir gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana lanet edeceksiniz.. sözü de şuan da ne kadar doğru bir yol izlediğinin göstergesidir

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• komünizme karşı çok akıllıca bir politik sistem ve çok akıllıca propaganda yapan biriydi...yoksa 20 inci yüzyıldaki enternasyonalizme karşı hiçbir politik varlığa sahip olamazdı hitler opotünist hitler yönetimi tabiki emekçilere karşı böyle göz boyayıcı hamleler yapacaktı...

0|0
    0|0
  • işçinin anasını sikti bıraktı onların üzerinden geçindi savaş boyunca ve elde var sıfır dibe vurdu ülke

1|2
    0|1
  • Müslümanlarin Hitleri sevmesi beni sasirtmiyor. Ayni fasist kafa, ayni insanlik disi kisilik, ayni katliam istegi, Hitlerde kadinlara deger vermiyordu ve onlari sadece bebek makinasi olarak görüyordu.

Neyse.

Hayir Hitler iscilere deger verdigi yoktu, bir resim hicbirsey kanitlamiyor.

0|0
    0|1
  • bence genel olarak cok insan öldü evet ama tertemiz bir ulke bıraktı arkasında,evet ulke buyuk bedel odedi ama onun sayesinde yahudilerden kurtardı ukleyi bizlerde ona dua edelim cünkü coook Türk vatandasi orada calisarak cocuklarına gelecek sağladı

:)))

0|1
    0|0
  • evet kendiside ressamlık ve duvar boyacılığı yapmıştır

0|0
    0|0
  • tabiki hayır.hitler ekonomi dostu ağır sanayi dostuydu.bir ülkeyi en iyi yerlere taşıyan şeyin ağır sanayi olduğunu bilirdi ve bu yönde politikalar uyguladı.işçiler sadece bu durumda piyon olduğu için sadece tribünlere oynadı.

0|1
    0|0
  • Ne önemi var ki okadar insanı katlettiği gerçeğini değiştirirmi

1|2
    0|1
  • şov yapıyor

1|1
    0|1
  • Ben bilmiyodum sağol karşim.bizim tayyar da ağaç dikiyor çevre dostu mu yani?

0|0
    0|0
  • Adolf saglam adamdı:)

0|1
    1|4
  • adam ülkesini seviyordu hem versay antlaşmasının anlaşmalarını kaldırdı hemde ülkesini yahudilerden temizledi bizede bir hitler lazım bizi şu kürtlerden kurtaracak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...