Film önerileriii. film önerileriii.

Film önerilerinizi alabilirr miyimm? Herkesin sevebilecegi?

1|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ozellikle Izlemen gereken filmlerin yanina ! Koyucam onada bak ve ilk dordu muhakkak izle:)

Karayip korsanlari ! izlerken sıkılmayacagin hem guldurup hem aksiyona sokan bir film

Ben efsaneyim ! gerilim aksiyon tarzi bir film

Ben robot ! yine gerilim aksiyon tarzi

Umudunu kaybetme ! duygusal bir film

Mutlu aile defteri mustehcen olmayan komedi tarzi bir film ve gayet guzel

Yasamak icin oldur gerilim aksiyon ve duygusal tarzi bir film

Red benim cok hosuma giden bir film

Animasyon seviyorsan alvin ve sincaplar , buz devri guzel

Adanin buyusu ! duygusal cok iyi bir film basrol morgan freeman

Demir adam serisi ! hem gulduren hem aksiyona surukleyen bir film

Hansel ve gretel cadi avcilari aksiyon tarzi bir film

Ahmet serif izgoren avcunuzdaki kelebek ! bu bir konferans aslinda ama psikoloji diyeyim

Suclu kim dedektif filmi ve izlemeye deger bir film

Sherlock holmes serisi ben begendim

Iyi olan kazansin iki ajanin ayni kiza asik olup elde etmeye calistigi bir film eglenceli :)

Yenilmezler guzel bir film :)

Isyan ! cok iyi bir film aksiyon komedi tarzi guy pearce basrol olani baska olabilir ayni isimde film :)

Hugo duygusal bir film izlemeni tavsiye ederim

Gercege cagri hayatim da izledigim en iyi filmlerden filmde ki konuyu iyi takip et sirf o filmden ruyaya gecis icin olsa o film izlenir yani ki bol aksiyonlu bir film :)

Can dostum ! duygusal komedi bunu mutlaka izle :)

Aclik oyunlari ,kitaptan uyarlanan bir film guzel begendiklerim arasinda :)

Avci ! turunun son ornegi bir hayvan i bulma . Cok guzel bir film duygu agirlikli.

Ata demirer tek kisilik dev kadro 1-2 :) bu adam bence guldurmeyi iyi biliyor :)

Ghaijini ! hint filmi altyaziylada olsa mutlaka izle diyecegim bir film

Kule soygunu komedi tarzi bir film

V for vendetta yine guzel bir film

Alacakaranlik seriside guzeldir ama oyle ahim sahim bir film bulamadim ben

3|1
    1|0
    • Cok tesekkir ederim :)

• Ne demek yardimci olabildiysem ne mutlu :)

• Dostum eline sağlık güzel hazırlamışsın.

Lakin bu cevap sanki şöyle bir sorunun cevabı gibi.

"Arkadaşlar ben bugün film kelimesinin ne anlama geldiğini öğrendim galiba güzel şeyler ama İçine girince hangisinden başlayacağıma bir türlü karar veremedim. Hangisinden başlayayım? "

Sorusunun cevabı gibi olmuş. :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Hangi tür istiyorsun ?

1|0
    0|0
    • Bilim kurgi olmasin digerlerine açiğim :)

• ben çok film izlerim bunlarıda arşivden baktım yazdım artık aklımda tutamıyorum :) iyi seyirler

• Tsekkurler :)

• ONFİLMİZLE-HD FİLM-FİLM İZLE

Boş zamanlarınızı hoş vakite çevirmek onfilmizle.org ile sağlanıyor.Film izlemek için artık cd almak veya sinemaya gitmenize gerek yok.Hd film izlemek size çok yakın.Üstelik bedava ve indirmenize gerek kalmadan.

Sinema tutkunlarının istedikleri tek şey internetten canlı olarak hd kalitede film izlemektir.Bununda yanında donmadan yayın oluyorsa o site vazgeçilmez olur.Sitemiz tam sinema severlerin istedikleri gibi donma sıkıntısı olmadan en yüksek çözünürlükte yayın yapmaktadır.En önemli olanlardan birtaneside tercihlerine göre film seçebilmeleri.Beğenmediniz mi?Kapatıp başka filmi açmak tek tıklama ile karşınıza çıkıyor.Yüzlerce hd film arasından sizi tatmin edecek birçok ödül almış film seçme şansına sahipsiniz.Macera ,aksiyon,romantik ve özellikle gençlerin hoşuna gidecek fantastik filmler kategori kategori ayrılmış sizleri bekliyor.Aile filmleri kategorimizde sitemizde mevcut.Ailece güzel filmleri izleyebilir duygusal bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Bilgisayar başında boşa zaman harcayanlar güzel sitemizden faydalanmaya başlayın.Film izleme diyince akla belli başlı siteler geliyor.Bunlardan en iyilerinden bitanesi olan onfilmizle.org'yi takip edip en güncel filmleri izleyin.Keyifli ve iyi seyirler.

0|0
    0|0
  • L. A. Confidential (Los Angeles Sırları)
    Ocean's Eleven (Ocean's 11)
    Ocean's Twelve (Ocean's 12)
    Ocean's Thirteen (Ocean's 13)
    Catch Me If You Can (Sıkıysa Yakala)
    Collateral (Tetikçinin Gecesi)
    Project X (X Projesi)
    Man on a Ledge (Gerçeğin Peşinde)
    Like Crazy (Çılgınlar Gibi)
    Hodejegerne (Kafa Avcısı)
    Flypaper (Çifte Soygun)
    The Raid: Redemption (Baskın)
    Exam (Sınav)
    The Players (Sadakatsizler)
    One Last Thing (Son Dilek)
    Vantage Point (Bakış Açısı)
    White House Down (Beyaz Saray Düştü)
    8 Mile (8 Mil)
    I Spy (Ben Casus)
    Spring Breakers (Bahar Tatili)
    Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi)
    Blue Streak (Şaşkın Dedektif)
    The Terminal (Terminal)
    The Raid 2: Berendal (Baskın 2)
    The Tournament (Turnuva)

0|0
    0|0
  • Çok güzel filmler var.Herkesin sevebileceği demişsin ama zevkler çok farklı oluyor.Tür belirtmemişsin.En azından şunları söyleyim. Suçlularla ilgili ise Con air ()

bir seri katilin nasıl ortaya çıktığı ise teksas katliamı ve Halloween in ilk filmleri

hem komik hem romantik hem de Nazilerle ilgili olsun dersen Hayat güzeldir (Life is beautiful-tavsiye ederim)

her yerinde tuzaklar olan bir labirentten çıkmak mümkün mü görmek için Küp serisi

24 saatte nadir bulunan 40 aracı çalmak mümkün mü görmek istersen 60 saniye vs vs film arşivi olan biri olarak yaz yaz bitmez birkaç örnek verdim sana kalmış gerisi.

0|0
    0|0
  • Marie Antonetta

1|0
    0|0
  • Herkes tarafından beğenilir mi bilemeyeceğim ancak hint filmlerini sevenler kesinlikle izlemeli ve bu linkten izleyebilirsiniz.

My name is khan

0|0
    0|0
  • burdan buyrun efenımmm :) link

0|0
    0|0
  • Can Dostum, ama fransız yapımı olan orjinal ismi "Intouchables" olan çünkü türkçe çeviri isimden 2 tane var..Filmin mükemmel oluşu kadar soundtrack'larıda çok iyi, film müzikleri italyan sanatcı Ludovico Einaudi'nin

0|0
    0|0
  • aman tanrım dün izledim güzeldi

baskın

300 spartalı

kalbine ses ver

mavi göl (1980)

zamana karşı

0|0
    1|0
    • Tesekkurler :)

• en sevdigim battal gazi o kadar adam öldürüyo kılıçta 1 damla kan yok sonra ölen adamın kalkıp savaştıgını gördüm :))

• Biraz erkek tarzi :)

• benjamin button,the notebook,now is good,perfect sense

0|0
    0|0
  • My name is Khan , Inception, A Beautiful Mind , The Shashank Redemption (Esaretin Bedeli)...

0|0
    1|1
  • Project X

0|0
    0|0
  • bence ballbusting youtube yaz çıkar çok güzel film

0|0
    0|0
  • leon,prestige

0|0
    0|0
  • 3 idiots.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• brevaheart, green mile, hatırlanacak bir anı, black, schindlerin listesi, hotel rwanda, ölü ozanlar derneği, hayat güzeldir, hachiko, rain man, fight clup, kaplumbağalarda uçar, serçelerin şarkısı, cennetin çocukları ve tabiiki amelie :)

1|0
    0|0
  • Hanna

1|1
    1|0
  • The Omen 666 .

Korku filmi .

0|0
    0|0
  • Piyanist i izle

0|0
    0|0