Dugunde cok oynayan bir kiz ?

Dugunlerde muzik duyunca yani roman havasi, mezdeke, disco muzik tarzinda muziklerinde ben oynuyorum guzel oynadigmi soylerler ve gayet oynuyorum icimden ne geliyorsa fakat erkeklerin cogu bakiyor ben umursamiyorum fakat bu arada ne dusunulur boyle kizin hakkinda ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• fingirdeğe bak derim :DDD

1|0
    0|0
    • gercekten mi :( dugunde oynamakta kabahat oldu.. :p o an aklima ne geliyorsa oynuyorum ve dans etmeyi bilirimde ilgiyi negatif bir sekilde almak istemem dogrusu hani kolay kiz damgasi vurulur ya ..

• yok her sarkida oynamam zaten her sarkida oynamiyorum hangi ritim bana uyuyorsa ben genelde dugunun son zamanlarinda kalkip oynuyorum ilk basta oynamam

• valla ne deyim ki fazla oynamamak lazım hani kendini gösterio bak dedirtmemek lazım

Erkekler Ne Diyor 10

• İmrenirim, sahneye çıkıp bende oynayabilseydim keşke diye :D:D:D

öhüm.

Kötü iyi düşüncem olmaz, kız işte içinden gelerek oynuyor, tabisi çok ilgi odağı olduğu için ben sadece bakar geçerim.

cut.

0|0
    0|0
  • eeee ne güzel işte hayat dolu enerjiksin daha ne olsun*sadece düğünde olmamalı disco da barda her yerde olmalı...

0|0
    0|0
  • oynayan kız diye düşünür ne düşüncek

.

0|0
    0|0
  • göz banyosu :P

0|0
    0|0
  • Hic durmadan her muzige oynarsan bu kiz ne cekmis nasil kafa yapmis derler sana

0|0
    0|0
    • yok yok :) halay cekmem .. ama disco,mezdeke,roman havasini cok severim

• Bakarlar fakat seni eş adayı olarak istemezler kanımca.

0|0
    0|0
    • aynen.. haklisin bana kolay kiz damgasini vururlar ama dugunde oturacakmiyim.. o an dans ederken icimden ne geliyorsa yapiyorum yoksa niyetim negatif ilgi almak degil

• Kadınlar kendi arasında oynasın işte. Erkeklerin ne işi var striptiz kulübü mü ora :D

• dugun ya erkekler oturuyor kadinlar oynuyor sadece halayda erkeklerin oynadigini goruyorum

• Tam evlenilecek kız diye düşünürüm.

0|0
    0|0
    • gercekten mi ? ben aksini dusunuyordum niyetim oyle degil inanilmaz severim dans etmeyi basortum var ama ben benim yani

• iyi oynuyor.

0|0
    0|0
    • kiza bak or*spu gibi dusunulmez degil mi

• hayir sen ne anliyorsun benim yazdiklarimdan ya :)

• son yazdığın kafa karıştırıcı. neyse sonuç olarak cevabını aldın mı benden?

• ben ve iyi düşünmüyorum digerleri ne düşünür bilemem

0|0
    0|0
    • neden peki ?

• Haklisin gozunde degersiz kalir .. ben o an hic dusunmuyorum o bakar su bakar

• belki sen çok iiyi niyetlsini ama karşındaki öyle düşünmez kızlar biraz hareketlerine dikkat etmek zorunda :)

• Kanı kaynıyor garibin..Bırak döksün kurtlarını... Diğer açıdan bakarsak ön plana çıkma gayreti... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kendini ön plana atan ve bunu her seferinde bilerek yapan insanlardan hoşlanmıyorum, çok ilgi muhtacı tipler gibime geliyor. Fakat eğer içinden geliyorsa ve kimin hakkında ne düşündüğünü önemsemeden oynuyorsan -doğalsan- ve fark ediliyorsa okeydir benim için. ama benim düşündüğümün ne önemi var o ayrı, aman vur patlasın çal oynasın hey hey

0|0
    0|0
    • Kız dediğin teklif etmeli bu arada xper sayın gözlerimi yaşarttı :(

• bazıları çıkıp striptiz yapar gibi oynuyorlar, onlar çok itici işte nefret edilesi benim açımdan:D ama sen öyle biri değilsindir buna inanıyorum:)

• yok striptiz yapar gibi oynamam sadece o mezdeke oynayanlar gibi oynarim.. tesekkur ederim :) umarim itici olmam cunku boyle cesit negatif ilgi iyi insanlari onunu cikartmaz genelde ben cok severim dans etmeyide bu benim iste :p

• iyreniom lan sizin oynama anlayışınızdan. sonra bir de derler hadisene bebeyim sen de oynasana ne oynayacam la tek yaptığın şişeleeeer diyip kafanı sallamak .böyle iğrenç böyle kadın estetiğine yakışmayan başka bir oynayış tarzı var mıdır. götlüler sizi.

0|0
    0|0
  • Valla kimin ne Düşündüğünü umursamıyorum kurtlarımı iyi döküyorum oynamaya gidilir düğüne kenarda oturup napcan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...