The Walking Dead 6. bölüm???

biraz önce 6. bölümünü izledim ve artık dizini saçmaladığını düşünüyorum?her güzel dizi bu çok uzatılmamalı

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sabit bir çizgide gitmelilerdi . Önce şu zombiler çokmu güçlü yoksa çokmu zayıf buna karar verilmeliydi . İlk sezonlarda ciddi bir gerilim vardı hatta gerilime dayanamayıp bazı yerleri ileri sardığım bile oluyordu . Zombiler koşacak kadar hızlı , kalabalık ve güçlüydüler . Şimdi rahatlıkla yok ediliyorlar etkisiz hale getiriyorlar . Madem bu kadar güçsüzler koca ordu nasıl durduramadı ? Yada insanlık bu kadar kayıbı nasıl verdi ? Çok mantık aramaya gerek yok filmde daha git gide daha başarılı hale geleceğini beklerken daha da sıvamaya devam ettiler . Umarım güzel bir finalle bitirirler bence gereksiz uzadı . Spartacus gibi , Breaking Bad gibi en fazla 4-5 sezon olmalıydı .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ben o diziyi izlerken cidden çok gülüyorum.Böye zombi rolü yapan insanların onu canlandırırken ki duygularını filan düşünüyorum.Böyle mal gibi ağır ağır yürümeler, saçma saçma saldırmalar vs. Çok komik bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Farkli bir bolumdu dogru ama insanlarin farkli sartlar altinda nasil farkli davrandiklarini gostermesi benim ilgimi cekti. Paralel hikayeleri severim ki bu hikayenin ana hikaye ile kesismesi de uzun surmez.

0|0
    0|0
  • Gitgide dibe batmaya başladı sıvamaya başladılar iyiden iyiye

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnunumuz varken yabancı dizi ihtiyacı duymuyorum ben :))) benimkiler hep saçmalıyor ama dizi saçmalık üstüne zaten ve ben seviyorum bu durumu :)))

0|0
    0|0
  • Dizinin açılışında çalan şarkı arayanlar varsa. link

0|0
    0|0
  • Aynen tadında götüremiyolar amk.Bi kaç saçmalık olamssa dizi sayılmıyo galiba

0|0
    0|0
  • dizinin ismine baksana walking dead ne bekliyorsun ki abi :)

cayırt

0|1
    0|2
  • Yani uzatmak için öyle yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • 10 numara dizi sen gir kurtlar vadisi filan seyret adamlar yapıyo o filmin 1000/1 yapamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...