8 yaşındayken hangi sanatçıyı dinliyordunuz?

bir sanatçıyı takip etmek , o sanatçıdan haberdar olmak için 8 yaş çok mu erken acaba ?8 yaşındayken kimleri dinliyordunuz hatrınızda kalan bir şeyler var mı?

ha bi de 8yaşındaki bir kız çocuğunun lady gaga'dan haberdar olması ve şarkılarını dinlemesi günümüzde sık karşılaşılabilcek bir durum mu?örnekleriniz varsa çoğaltınız.

Güncellemeler:
ben de candan erçetin takip ediyormuşum meğer.:)

link

0|0
26|25

En İyi Kız Görüşü

• link

8 yaşındaydım, aşıktım ve hayat çogzeldi. <3

2|1
    0|0
    • En iyi cevapp ! <3

• yaşandı bitti saygısızca,

aldatmanın tadına varınca,

doğru söylesen kimin umurunda?

gözüme inanırım, haydi zıpla!

• çılgınım likit:(

ben aşgına hazırım:(

yayımdan ok gibi fırlarım <3

Erkekler Ne Diyor 25

• Veletken ben müzik meraklısı biri değildim, zevk almıyordum hatta düzenli bir dinleyici bile değildim. Fakat meşhur Rock Market programını bilen bilir... Veletken TRT1'de Rock Market çıktığında jeneriğinde çalan parça yani "Triumph - Blinding Light Show" şarkısı beni benden alıyordu.

Daha veletken anlamıştım ergenliğimden itibaren sıkı bir Rock' n Roll dinleyicisi olacağımı. Malum şarkı link

Ki bu şarkıyı da araştırıp bulmam hiç kolay olmadı. Seneler önce internete atıldığım yıllarda 56k modemin sesiyle, ICQ'nun popülaritesiyle geçen günlerde arama motoruna "Rock Market müziği", "Rock Market" vb. yazarak bulamadığım şarkıyı o günden seneler sonra bir forumda rastgele görmem ile özlemi bitirmiştim.

Yani veletken, düzenli bir müzik dinleyicisi değilken beni tek cezbeden şarkı Triumph - Blinding Light Show'du... link

Rock Market'i de Whitesnake'in İs This Love parçasında ki kadının poposunu görmek için izlerdim. Bir çift meme, birg*tiçin TV başında beklerdik hey gidi günler hey... Tabi veletken bu grupların, şarkıların ismini zaten bilmiyordum... :D

3|0
    0|0
    • veletken oturup rock market izliyormuş.yaşıtların mahalle maçı yapıordu o sıralar:D

• Is This Love'un klibindeki popoyu görünce, müdavimi oldum o programın zaten.

• anonim besteler.mini mini bir kuş donmuştu,portakalı soydum filan.nedendir bilemem,burhan çaçan dinlediğim de söyleniyor.inan hatırlamıyorum.bizim odada kuralları ablam koyardı.o ne dinlerse onu dinlerdim.evet abla sende buralardaysan 13 yaşında ne dinliyordun...!

1|0
    0|0
  • O yaşlardayken Sezen Aksu '88 ve Zerrin Özer Hani Dünya Tatlısı albümleri vardı bende. Kötü bir teybim vardı, zar zor çalışırdı, hey gidi hey :)

8 yaşındaki çocuğun Lady Gaga'dan haberdar olması gayet normal, çocuklar sürekli TV başında. MTV gibi kanallar sürekli popüler kişilerin şarkılarını çalıyor. O yaştaki çocuğun Fazıl Say'ı tanımasını bekleyemeyiz ama :)

1|0
    0|0
    • 8 yaşında oyun oynadığımı hatırlıyorum sadece:)

• Ben de oynadığım oyuncaklarımı hatırlıyorum, çocukluk iyiydi, hep öyle kalsak fena olmazdı :)

• Barış Manço .

1|0
    0|0
  • Tabii ki en büyük sanatçı MEGASTAR TARKAN!.

1|0
    0|1
  • michael jackson

1|0
    0|0
  • ferdi tayfuru dinlerdim kendimi o zamanlar tam bir aşk adamı gibi hissederdim.

1|1
    0|0
  • kıl oldum abi

1|0
    0|0
  • Men at Work

Duran Duran

...

Barış Manço

Mustafa Sandal

Seden Gürel link

...

2|0
    0|0
  • Hatırladığım yonca evcimik

1|0
    0|0
  • barış manço dinlerdim.. osman diye bir şarkısı vardı hala çok severim..:)

1|0
    0|0
  • ben 8 yaşındayken kaoma_dan lambada dinliyordum komşumun kızıyla lambada yapıodum..=)

1|0
    0|0
  • hakan peker - ateşini yolla bana gibi bişi vardı sanırım D:

1|0
    0|0
  • sezen aksu,sertap erener,tarkan

1|0
    0|0
  • Basshunter - Now you're gone

1|0
    0|0
  • tayfun-hadi yine iyisin:)

0|0
    0|0
  • öğretmenimi sesi de çok kötüydü

0|0
    0|0
  • sanatçı nedemek bilmiordum :(

0|0
    0|0
  • erol evgin

0|0
    0|0
  • Neden 8 yaşa bu kadar takıksın.

0|0
    0|0
  • kenan doğulu dinlerdim

0|0
    0|0
  • Cengiz baba

0|0
    0|0
  • Yonca Evcimik, Bendeniz

0|0
    0|0
  • Sanırım Tarkan dinliyordum.

0|0
    0|0
  • :(

link

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• freddy mercury ile aramda özel bir bağ olduğunu düşünürdüm o yaşlarda.

ha bir de ayça ve elma şekerleri vardı tabii:

link

1|1
    0|0
  • ben 8 yaşımdayken seçimler vardı heryerde bu çalıyordu link

onun dışında link , link , link bunları severek izlerdim.

bir de sanırım '90 yılıydı, birtane zenci kadın şarkıcı vardı ama kim olduğunu bilmiyorum:( kanallarda (kanallar dediğim de trt:D) çok çıkıyordu, çok seviyordum o şarkıyı ama ne kadının adını hatırlıyorum ne de şarkıyı, o nedenle hiç bulamadım :(( hatırlayan varsa o zamanları belki anımsarlar :(

8 yaşında bir çocuğun bir şarkıcıyı sevmesi ve takip etmesi normal gibi geldi bana :)

1|0
    0|0
    • tina turner mı?

• bilmiyorum ki :( kadının yüzünü falan hatırlamıyorum zaten başka yerde görsem bilmem sadece o klipten hatırlarım :( hayal meyal aklımda çünkü

• Sezen Aksu "Sen Ağlama"

M J "Thriller"

5 yıl Önce, 10 yıl Sonra "Halay" Bu eurovision şarkı yarışmasında yarışan bir şarkıydı.

1|0
    0|0
  • İyi kızlar cennete

Kötü kızlar her yere

Çıtır kızlar nereye

Nereyede giderlerrr :)

Çıtır Kızlar dinleyip oynardık kızlarla :)

1|0
    0|0
  • elleri kolları kınalı bebek. link

1|0
    0|0
  • :))) MJ e aşıktım o yaşta... Çok severdim dans ederken, şarkı söylerken onu izlemeyi

1|0
    0|0
  • Tarkan! :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • yonca evcimik ö&lem tekin ve ooo papatya sanırım 8 yasından emin degilim daha şüçük yada büyükde olabilirim

1|0
    0|0
  • Ben 8 yasimdayken Fransa dunya kupasini almisti..Brezilya'yi 3-0 yenmisti ve o zamanlar bu sarki Fransa'nin dort bi yaninda çaliyordu.. :) link

1|0
    0|0
  • 5-6 yaşlarımda en çok bunları dinlerdim: ahmet kaya, zülfü livaneli, yeni türkü vs

1|0
    1|1
  • yonca cakmak abaneyım abone :D bırde çılgın betüş yok caresı:d

1|0
    0|0
  • BARIŞ MANÇO

1|0
    0|0
  • 8 yaşlarındaydım :)

link

link

1|0
    0|0
  • tarkan =D

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Britney yeni cikmisti. Cok begenmstm hala favorimdir. Her sarksni ezbere bilirim. Ama lady gaga ölsün bence. Nefret ediyorum o pislikten

0|0
    0|0
  • müzik dinlemiyordum.Daha doğrusu dinleyemiyordum. TV ve Kaset çalar ne çalarsa onu. Eskinin kasetleri vardı adını hatırlamadığım amcalar teyzeler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Demet Akalın :(((

0|0
    0|0
  • Seyyal Taner ,Füsun Önal falandır tam hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • TARKAN

0|0
    0|0
  • ben 7 yasindayken rammsteinin engel parcasi ilk defa radyoda calinmisti. ürkmüstüm ):

0|0
    0|1
  • hiç hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...