Modifiye üzerine bir kısa film hazırlığı içindeyiz. Hangi noktalar vurgulanmalı bu filme neler renk vermeli ?

Beyler size soruyorum ?

modifiye üzerine bir kısa film hazırlığı içindeyiz.

hangi noktalar vurgulanmalı bu filme neler renk vermeli ?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar: temayı tek bir cümleyle özetleyeyim sizlere sinopsisi paylaşamıyorum affola

"BİR ARAÇ NEDEN MODİFİYE ETTİRİLİR.?" bunu anlatıyoruz

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• modifiyeden anlamayan için modifiye egzoz sesi lastik izi spoyler vs iken.anlayan kişi için jantta kalite ve güven hava filtresinde marka ve kalite.lastiklerde amaca uygunluk ve kalite.ve ayrıca özgünlük ve sadeliktir.çingene arabası gibi arabalar yapıpda modifiye yaptım sananlar var.bunlar yanlış.modifiye araçlar herkese apaçileri anımsatıyor ama bence kaliteli modifiye her kesimden takdir alır.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• konuya göre renk tercih edilir öğrneğin aşk ve çekiciliği en iyi tarif eden kırmızı, karamsarlık kudret gibi şeyler için siyah, temizlik doğallık beyaz v.s. bunları bilirsiniz.. kısa filmde en önemli şey adı üstünde kısa can alıcı noktayı en yalın haliyle anlatamak gerekir ki buda senaryo kadar çekimdende geçer.. modifiye ile ilgili görsseller geyikler v.s. googeldan size yardımcı olabilir ve modifiyenin mantığı uygulanışı amacı ve etkisi bir bütün olarak işleyip göstermelisiniz... başarılar yaptığınızda görmeyi isterim llink atarsınız umarım

0|0
    0|0
  • Bir kere modifiye seçmenizin amacı ne? Zaten bu amaç belliyse vurgulanacak noktaların da belli olmuş olması lazım. Yoksa biz bir kelime üzerinden nasıl fikir verebiliriz ki! Bu kelimeden ben 20 tane kısa film öyküsü çıkarırım. Ama film fikrinizi önce okumam gerek. Yoksa yardım edebilrim. Aktif olarak ilgilendiğim için...

0|0
    0|0
    • fikir açıklayamıyorum kusura bakma

• Bir araç güçlendirmek için ya da, şeklini değiştirmek için modifiye edilir. Şöyle düşünüyorum, yaşlanmak istemeyen insanın, yaşlılığa karşı koymak için mücadele etmesi, kendini yenilemeye çalışması (ajda pekkan), var olduğunu güç kaybetmediğini göstermesi için...kültür bakanlığna mı yollicaksınız yoksa.) 5 mart son ona göre...

• yok orda milyonlarca senaryonun içine atamam çekecek gücümüz var hamd olsun. ama açık yürekli konuş biraz modifiyenin aslı şuradan gelir. erkekler genelde kadınlar gibi görür arabalarını ve kadınlarda makyajsız olmaz :)

• farlara zoom. :)

ve kasisten geçerkenki yandan görüntüler çok hoş oluyor..

0|0
    0|0
    • fark yaratmak için..

nerde modlu araba görsem dönüp bakıyorum ben..

gerçi ben araba hastasıyım o ayrı mevzu.. :D

• tam olarak neye ihtiyacın var belirtmemişsin ama bunu izle fikir verir. http://www.youtube.com/watch?v=eZLINzcZN3Y

0|0
    0|0
    • izlemiştim

• bu sadece bir örnek,ama bence başka bir konuyu arabalar üstünden anlatabilirsin.senaryon değişecektir.arabalara odaklanmadan ama arabaların anlattığı bir hikaye.sağlam bir m6 ve evo x i kapıştırıp,yarışı kafa kafaya bitirmelerini sağlayıp,söförün birinin kadın birinin erkek olmasını düşünebilirsiniz.kadın erkek eşittir sosyal mesajı gibi.uyduruk bir hikaye ama demek istediğimi anlatmaya çalıştım.

• kadınla erkek hiç bir zaman eşit olmamıştır olmayacaktır. bu hız konusunda belirlenmez gaz pedalının yerini bilene de şoför denmez iyi pilot kadınlarda olur yarışta erkeklerde

• "kişiselleştirme" ve "özgünlük" teması üzerine durulması gerekir. "doğan görünümlü şahin" ile filme renk katabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • iyi de hikaye ne?

senaryo hazır mı?

ve daha birçok soru sormam gerekiyor ki projenin ayrıntılarını bileyim. ondan sonra değil sadece vurgu, sahneleri hangi açıdan çekmen gerektiğini bile söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • jant

0|0
    0|0
  • drift egzoz sesi asfaltta lastik izleri arabanın markasını yazıyorum subaru

0|0
    0|0
  • Daha iyi olsun diye tabiki

0|0
    0|0
  • kan block bunun vbidolarını bir izle

0|0
    0|0
  • hız lastik izi eksoz ateşi ve yavaş cekim mesala drif yaparken kıl payı kurtarma

0|0
    0|0
  • resmim nasıl ;)

0|0
    0|0
  • Ne modifiye ediyoruz?

0|0
    0|0
  • tüplü ve öfkeli diye ara google da güzel şeyler çıkıyor modifiye ile ilgili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0