En çok neresini beğenirsiniz İzmir'imizin ?

bir İzmir'li olarak her yer güzeldir diyorum ama siz en çok neresini beğenirsiniz İzmir'imizin ?

Hadi bakalım beyler bayanlar

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Biz Karşıyakalıyız

İzmirin Agasıyız

Buuudur farkımız

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kordonda kahvaltı etmesini severim.Orada yaşamyorum ve yaşayan bir arkadaşımı her ziyarete gittiğimde mutlaka kordonboyunda kahvaltı yapılacak bir kafeye otururuz:)Ben Bornova, Karşıyaka ve Şirinyeri severim.Kızlar ağasındanda çok kahve içmişliğim vardır:) Güzel yerler.Hele inciraltı bambaşka:)

0|0
    0|0
    • izmirde yaşamıyorsun ama her yeri biliyorsun masallah :)

• peki iyi sabahlar size de

• Kusura bakmayın, ekleme alışkanlığım yok.Malesef...

• Karşıyaka ya ilk geldiğim de denize bakan o heykeline tutulmuştum. link

0|0
    0|0
  • bende bir izmirliyim ve bana görede heryeri güzel izmirde oldugum halde o kadar kesfedemediğim yeri varki :)) bana göre en güzel yeri alsancakk vede seyirtepe :)) asansörde olabilirr ben bu gidişle heryeri sayıcam dediğim gbi heryeri güzel izmirimin :))

0|0
    0|0
  • her yeri güzel ki İzmirin. havası suyu tası topragı insanlarıııı :) kesfedilmeyi bekleyen bir dünya her yerini biliyorum dyemezsin cok fazla yeri var cok fazla güzel bir sehir İzmir'im :)

0|0
    0|0
  • anaaa vallaha nickini görmeden cevapladım sonradan dank etti. Senmişsin ahahaa

0|0
    0|0
  • Konak-karşıyaka

0|0
    0|0
  • kordon

0|0
    0|0
  • giresun daha güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aydınayım İzmire ne kadar yakında olsa derslerden gidemiyorum memleketime

0|1
    1|0
  • Karşıyakalıyım. O halde Karşıyaka diyorum.

0|0
    0|0
  • manisalıyım konağı, karşıyakayı, saat kulesini ve adını bilmediğim birkaç yerini özledim burnumda tütüyor, inşallah ege üniversitesini kazanırım bu sene

0|0
    0|0
  • Bornova was here!

0|0
    0|0
  • İzmir liyim kenks , Bostanlı / Ksk sahil. Evka 2 , Bornova say say bitmez + Kızlar :)

0|1
    0|0
  • Alaçatı çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • insanını...gavur izmirrrrrim benim bir tek sen kaldınnn :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...