En sevdiğiniz Murphy Kanunu?

Murphy kanunlarını biliyor musunuz? link

Benim en sevdigim : ' "umarim bir tanidikla karsilasmam" dediginiz anda birden fazla tanidikla karsilasacaginiz garantidir'

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• "Her şey yolunda gidiyorsa, kesin bir terslik vardır."

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 15

• kesinlikle her maddesine katılırım.

en sevdiğim "Ne zaman bir şeyden vazgeçseniz, vazgeçtiğiniz o şey size geri gelir."

1|0
    0|2
  • Bir cimle var içlerinde orada zaten kader demek istiyor, yani kaderinde varsa onu yaşıcaksın, ya da kaderde varsa olucak.

Dedikleri gibi, Bu parola modern teknikte analitik ölçüt olarak hataları önleme stratejisi olarak kullanılır ve görünen en esprili ama aslında ciddi bir temel üzerine oturtulmuş kanundur.

paylaşım için teşekkürler.

0|0
    0|0
  • "Her şey yolunda gidiyorsa, kesin bir terslik vardır. " benimki ;)

1|0
    0|2
  • ne zaman arabamı yıkasam yağmur yağar..

0|0
    0|0
  • pesimist bir manyağın yarı optimist ve gerçeğe uzak kuralları

0|0
    1|2
  • Alakası yok bu dünyada hiç bir şey garanti değildir. Son olarak bu adam doğuştan cenabet olabilir. O yüzden bu fikre kapılmıştır belki bir boy abdesti alsa geçer belki.

0|0
    1|2
  • bu dabenim murphy kanunum. müşterinin beğendiği ürünün bedeni asla mağaza stoklarında yoktur

1|0
    0|2
  • bir çizgi filmdeysen ve bir şey düşüyorsa nereye kaçarsan kaç o kafana düşecektir

cayırt

1|0
    0|2
  • Hayattaki en güzel şeyler; ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.

0|0
    0|2
  • 4 ve 7 iyi.

0|0
    0|2
  • "Bir şeyin olma olasılığı, isteme olasılığı ile ters orantılıdır."

0|0
    0|0
  • gürültülü bir ortamda kimse duymaz diye rahatça küfrettiğim an herkesin susması.Lisedeyken derste olmuştu bir kere fena kızmıştı hoca :D

0|0
    0|2
  • hemen hepsi birbirinden türemiş, pek sevmedim.

0|0
    0|0
  • Anlamadıysan anlamı yok... benm kanunum

0|0
    0|1
  • bilmiyorum bilmekte istemiyorum

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Bununla ilgili bir sürü şey geliyor başıma.

Aslında o an için düşünmüyorum ama sonra kafama yatıyor.

Radyoda en sevdiğim şarkının sonuna yetişiyorum, sessiz sessiz odadan bir şey alacakken bir şeyi düşürüyorum, 11 dakikada bir gelen otobüs nedense hep ben durağa vardığımda hareket etmiş oluyor, bekliyorum.

Çoğaltabilirim.

0|0
    1|1
  • Ne zaman bir şeyden vazgeçseniz, vazgeçtiğiniz o şey size geri gelir."

1|0
    0|2
  • Her şey yolunda gidiyorsa kesinlikle bir terslik vardır!

1|0
    0|2
  • "Bir şeyin birkaç şekilde ters gitme olasılığı varsa, hep en kötü sonuç doğuracak şekilde ters gidecektir."

1|0
    0|2
  • yere düşen ekmeğin, üzerinde reçel sürülü tarafın halıya denk gelmesi olasılığı, halının yeni olma ihtimali ile doğru orantılıdır.

0|0
    0|0
  • Ne zaman bir şeyden vazgeçseniz, vazgeçtiğiniz o şey size geri gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...