En cok arastirdiginiz konular? <3

Söyle anlatayim; hangi konular üzerinde kafa yormussunuzdur? Bu internetten arastirma olabilir, kitaplardan, belgesel izleyerek vs.

Belki ilham verirsiniz, su siralar baska bir konuyu arastirmak istiyorum.

Benim ilgi duyduklarimdan bir kac tanesi;

Amerikan hapishaneleri, 11 eylül, Bermuda ücgeni, Secret Service ve idam cezasi.

1|0
12|42

En İyi Erkek Görüşü

• Uzay ilgimi çekiyor çok.

O devasa siyahlıkta parlayan yıldızlara ve kendi ağırlığı altında kalıp, içe çöküp oluşan beyaz cüce veya karadeliklere de aşığım.

En çok karadelikler ama. ;)

Karadeliklerin etrafına negatif iyon dağıttıklarını, daha doğrusu bıraktıklarını biliyor muydun?

Negatif iyonların varlığından tespit edebiliyorlar zaten karadelikleri, çok ilginç değil mi?

Eğer elipse benzeyen ve halkalarını negatif iyon saran bir şey görürlerse -algılarlarsa- ona karadelik diyorlar.

Peah! Şu teknoloji ne manyak ama..

Sen git bilmem kaç milyon kilometre ötedeki karadeliğin çevresindeki negatif iyonları ölç.. Fantastik değil mi?

Ve biliyor musun bilmem ama Samanyolu galaksisinin tam ortasında bir karadelik var. Hem de 30 km. çapında. Ehehe..

Bir gün güneş sonmazsa eğer, torunumun torunumun torunusunun torunusunun ve onun da torungillerinin vücutları karadeliğin içine çekilecek.

Ehe-ehe. Fantaziye bak lan. Mum ışığında atomlarına ayrışırsın artik. Haa.

Bu arada Bermuda üçgenindeki lanet olası metan gazından dolayı bütün bu bilinmezliğin ortaya çıktığını okuyunca çok şaşıracaksın.

1|1
    0|0
    • tsk ederiz (: Cok datlu anlatmissin :d

bermuda spoilerinida görmezden geliyorum ;p

• okadar varsayım okadar teori dostum anlattıklarının bir tanesi hipotez olamamış malesef kanıtlanamadıgın varsayım olduklarından olmalı

• Neyin varsayımı bu? Dünyanın Güneş etrafında dönmesi gibi mi bir varsayım? Yahu adamlar evrenin yaşını buluyor. Nasıl bulduklarını bir bilsen. Cok kolay bir mantık yürütme aslında. Yazsam şaşarsın.

Oysa baya zor bir istatistik gibi gözüküyor degil mi? Halbuki öyle degil.

Erkekler Ne Diyor 41

• Süper bir soru. Aşağıdaki cevapları da okuyunca gençlere umudum tazelendi. Harikasınız. Amerikan hapisanelerini incelemek yerine genel olarak hapisane konusunu incelemenizi, tarihsel sürecini, Amerikan tipi cezaevini ve en önemlisi Türkiye'deki hapisaneler ve tarihsel süreçte yaşananları incelemenizi öneririm. 12 Eylül öncesi dönem, 12 Eylül dönemi, sonrası ve hayata dönüş adı altında yapılanlar ve bugünkü durumları. İlginizi çekeceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • - Kişisel gelişim

- Karakter değiştirme

- İkna kabiliyeti

- Ticari zekayı geliştirme

- Yalan söyleyebilme

- Anında konsantrasyon sağlama becerisi

- Duyguları kontrol edebilmek

- Seçenekler içinde en mantıklısını seçebilmek

- Özgüven kazanmak

- Yalnızlığı sevmek

- vs vs.

Bu konularda çok kitap okudum, çok araştırdım, çok deneyler yaptım. Uzuuun zaman önceydi. Şimdi hayatı profesyönel yaşayıp, kral gibi takılıyorum. İnsanların çoğu beni çekemiyo, yarınımı düşünmeden harcayabileceğim kadar param, "Defol!" dediğimde daha çok üstüme düşen kızlar, iftihar listesinde olduğum bir okulum, patronu olduğum bir işim var.

1|0
    0|0
  • En son araştırdıklarımı hatırladığım kadarıyla yazayım:

-Ampul nasıl yapılır?

-Poşet çay nasıl yapılır?

-Tahin helvası nasıl yapılır?

-Mançurya Kobayı, Mk Ultra Projesi, gizli servislerin insanların beyinlerini nasıl yıkadığıyla ilgili bir

belgesel. Konuyla ilgili kitaplar da var.

1|0
    0|0
  • uzayla ilgili konulara bakıyorum..helyum balonu alıp uzaya yollamayı düşünüyorum..şu sıralar onun araştırmasındayım..

1|0
    0|0
  • Elektrik, şu tesla bobini yapmak istiyorumda kaliteli anlatan birini bulamadım nette, tanıdıklara sorcam böyle giderse

1|0
    0|0
  • Arabaları incelerim.

Motor parçaları, aksesuarlar vs..

Arada bir bazı kişilerin biyografilerini okurum, bazen makale, hikaye okurum, bu siteyide görmem google özel bir durum için soru yazmışdım bu site çıkmışdı uzun bir süre kayıt olmamışdım tabi daha sonra oldum.

Belli bir hedeflediğim araştırmam yok her şeyi araştırım neye kafam eserse..

az önce mesela uçak biletlerinin fiyatlarına bakıyordum...

1|0
    0|0
  • önçapraz -menisküs

1|0
    0|0
  • Komik gelebilir ama ben en çok ruh hali ve psikolojiyle ilgili araştırma yaparım. Bı arkadasımın tavrı hakkında veya anormal hissettiğim bir gün hakkında arastırma yaparım. Benim gibi olan var mı, ne yapıyorlar falan gibi. Bunun dışında mühendislik ve bilim alanında araştırma yapmak çok hoşuma gider. Hepsini geçtikten sonra mimari belgeseller aklıma gelir. Eski çağ mimarisi falan gibi. Çok ilginç şeyler var. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Daha çok turizm üzerine

1|0
    0|0
  • Nicola Tesla ya kafayı taktım içinden çıkalacak gibi değil adam tam bir deha zaten onu araştırmaya başladığımda bir çok şey öğrendim. Ve hala araştırıyorum günümüzde onun yaptığı bir çok icatıda kullanıyoruz zaten

1|1
    0|0
    • Gel ben anlatayim sana ne var ne yok ;)

• anlat o zaman farklı bir şeyler duyarım belki senden , o adama merakım büyük çünkü :D

• Antik çağlardan başlayarak günümüze kadar uzanan tüm savaşlar. Bilhassa 2. Dünya savaşı

1|0
    0|0
  • 2. dünya savaşı. eski medeniyetler. kıyamet senaryoları..

1|0
    0|0
  • Birçok şey,İngilterenin sömürülerini araştırmıştım bir ara. Heriflerin yemediği bok kalmamış.Ortaçağı çok araştırırım.Mesala Americayı kristof kolomb tam olarak bulmamış.Americo vespuci adında başka bir kaşif bulmuş ama kolombusun da emekleri göz arda edilemez. :-/

1|0
    0|0
  • Doğa üstü olaylar cinli falan böyle

1|0
    0|0
  • yeni çıkan kanunlar özellikle iş kanunu vergi kanunları sonra yönetim üzerine teknikler, sektörlerin gelişmişlik düzeyleri ve her sektörle ilgili az çok bilgi sahibi olabileceğim kitaplar.

1|0
    1|0
  • 34 yaşındayım 6 yaşımdan beri balık tutarım.amatör balıkçılık hakkında makale yazar araştırma yapar makale okur ve sürekli araştırmalar yaparım.

1|0
    0|0
  • Telefonlar ozellikle apple sevmedigim icin android i de bir o kadar arastiririm :)

1|0
    0|0
    • niye ya :D Apple iyidir

• Internette okumustum. O markanin televizyonlari felanda kalitesiz oluyor :/

• Olur mu ya dunya lideri lg ekranda . Bu bir gercek samsung sony filan hikaye kaliyo yani iyi oku :) gecmiste oyle olabilir amaşu anisler degisti :) lg aldi basini gitti :)

• platonik aşk :) :) :)

1|0
    0|0
  • belgesel kanalları var aç adamlar ilgilenmiş zaten :D her kafama takılan şeyi araştırırım

1|0
    0|0
  • astronomi ve zamanda yolculuk başlıklarına bakabilirsin modern bilimlerin tümü ile ilintilidir.

1|0
    0|0
  • hormonlar ve efektleri insan üstündeki , kendimi bildim bileli çocukluğumdan beri bunu araştırıyorum insanlarda kobay farelerim

1|0
    0|0
  • Nükleer santrallere sarmış durumdayım bu aralar.

1|0
    0|0
  • 11 eylülü araştırıken aslında öyle birşeyin hiç gerçekleşmediğini belgeleriyle ispatlayan bir yazı dizisine şahit olmuştum, ne yalan söyleyeyim biraz daha araştırsam inanacaktım

1|0
    0|0
  • psikoloji, psikiyatri, varoluşçuluk, ekonomik sistemler, iletişim kuramları vs. en ilgili olduğum konulardır

1|0
    0|0
  • Hukuk,iluminati,islam,derin devlet gibi konular ilgimi cekiyor.

1|0
    0|0
  • Sağlık, psikoloji, felsefe, spor.

1|0
    0|0
  • Bdsm (cevabım çok kısa geldi ama cidden kısa napim ki =) )

1|0
    0|0
  • Lord of Ring :D keşke orta dünyada olsaydım anasını satim

1|0
    0|0
  • Evrenin varoluşu ve Termodinamik, Entropi yasası

1|0
    0|0
  • belgesellerle başladım kitapların içinde buldum kendimi gökbilimi ve fizikten hoşlanıyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

• sıkıldıkça bişeyleri araştırıp dururum :D en son hitlerin sözlerini araştırıyordum :D

1|0
    0|0
  • cinayet vakalarını çok araştırırım gazeteci edliyeci yakınlarımda var herşey hakkında bilgiyi kolaylıkla alabiliyorum ah gazeteci olsamda ortalığı kasıp kavurabilsemm

1|1
    0|0
  • Ben İbi ara İlluminatiyi çok fazla araştırmıştım hatta sınıfta sunum bile yapmıştım. Ayriyeten uzay çok ilgimi çeker :)

1|0
    0|0
  • ben genelde sır ölümleri merak ederim,devlet başkanlarına yapılan suikastleri falan.. şu ara yeni bir şey öğrendim,mesela kübaya gittiysen amerikaya gidemiyormuşsun,amerikan vatandaşı tunusa ayak basamazmış mesela.. bunlara bakıyorum

1|0
    0|0
    • Kübaya gidenler ABD vizesi alırken zorlukla karşılaşırlar bu doğru, ancak ABD vatandaşlarının Tunusa gidemediği doğru değil. Sır ölümleri araştırırken bu topraklarda bugünlerde o kadar çok vaka bulabilirsin ki.

• Fransız ihtilalini araştırmıştım,en son.. Sırf o Louis leri merak ettiğimden, he bide Mariana çukurunu araştırmıştım, çok ilginçtir...

genellikle eski,tarih kitaplarından araştırıyorum...

1|0
    0|0
  • dinim seri katiler osmanlı terihi

1|0
    0|1
  • Bir ara mayaları araştırıyordum.

1|0
    0|0
  • astroloji yıldız haritası gezegenler etkileri transitler açıları falan filan...

1|0
    0|0
  • En çok din konusunda kafa yordum, bu aralar pek araştırma yapmıyorum

1|0
    0|0
  • tarih

1|0
    0|0
  • Şair, şiir, kitap, film, yazarlar

1|0
    0|0
  • Yunan mitolojisi