Dünyada yasaklanmış olan o film.

Arkadaşlar bu film dünyada yasaklanmış türkiyede türkçe dublaj ve altyazı yapılmasıda yasak. dünyanın en fazla şiddet içeren filmler sırasında birinci sırasında ben yarısına kadar izleyebildim daha fazlasına dayanamadım eğer kaldırabilirim diyorsanız izleyin film ingilizce o yüzden anlaşılır değil. Siz ne düşünüyorsunuz bu filmle ilgili görüşleriniz neler ? link

Güncellemeler:
Arkadaşlar film bazilarina korkunc gelmiyor ana bu film korku açısından yasaklanmis degil. Film aşırı şiddet içeriyor nedeni bu düşünerek yorum yapin. Filmi izlerseniz diger filmlerden farkini anlarsiniz. Midesi kaldiranlar izlesin okey ?

1|1
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman "face of death" serilerini izlemelisin , Başlığı görünce bu film serileri sandım. Çok etkili değil.

dünyada yasaklanmış olan film "face of death" filmleridir. ama yine de sahte olduğunu düşünüyorum bazı okuduğum şeylerden sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• filme baktım o kadar da korkunç diğil bence

0|0
    0|0
  • yokkkkk ben açtımm biraz ilerlettim 4 sny görmem yetti ve hemen kapattımm hiçç gerek yok arkadaşmm bunlaraa amacn ne yaa :S ben zaten pank atak bir insanımm bak yaa :S:SS:

0|0
    0|0
  • Açtım şuan bakalım bir gerilim ve korku filmi manyağı olarak dayanabilecekmiyim :)

0|0
    0|0
  • Zombiler korkunç olmaz ki :)

0|0
    0|0
  • korku filmlerinden pek hoşlanmıyorum sen böyle anlatınca linki açmadım bile :)

0|0
    0|0
  • hafta sonu kesin izlicemmmmm şuann yemediii :D

0|0
    0|0
  • Evde tekim hiç gerek yok bence.

0|0
    0|1
  • Buyu filmi de cok güzel bir film türkl?r cektiler ben ondan çok etkilenmistim

0|0
    0|1
  • selam filmin konusu ne acaba

0|0
    0|0
    • Kendi halinde bir Amerikan kasabası olan Grover City nerden geldiği, neden geldiği belli olmayan ani bir zombi saldırısına maruz kalır. Aynı kasabanın lisesindeki gençler ise durumlarının elverdiğince eğlenme derdindedir. Saldırı başladığında popüler öğrenciler arasında kabul görmeyen üç genç bu zombi saldırısına karşı en fazla direnecek olanlar gibi gözükmektedir

• Soruyu takip etme amaçlı yazacaktım ama izleyince düşüncelerini yazar mısın...?

• Yazarım tabi

• hiç korkutucu değil bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yasaklanmış mı ? Hayatımda gördüğüm en saçma zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Ya bir git kardeşim bunun heryeri yasaklansa ne olur ?

0|2
    0|0
  • ben izlemem ama izletcem birilerine :P :D

0|0
    0|0
  • boş film zamanınızı harcamayın... Testere fgibi bir tarzı filan da yok. Berbat sıradanlığın dibi film demeye bin şahit gereken bir çalışma...

0|0
    0|0
  • Kilitledin bizi filme.

Böyle yasaklanmış kitap, film vs. denilince insanın inadına izleyesi geliyor.

0|0
    0|0
  • imdb de 3.8 almış izlemeye değmez vakit kaybı link

0|0
    0|0
  • o ilk sahne harikaydı ya izliyorum şimdi filmi :)

0|0
    0|0
  • hangi liste o ? bu film hangi listede 1. sırada nerde yazıyor 1. sırada olduğu bir link at sa biz de görelim ?

0|0
    0|0
  • bana böyle flimlerle gel şimdi izleyim hemen

0|0
    0|0
  • normal bir korku filmine benziyor, ama yinede sağol paylaştığın için .

0|0
    0|0
  • gece gece heyecan aramaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • korku mu film konusu nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...