Para mutluluğu satın alamaz mı?

Elbette satın alır.Fakir insanlar isyan etmesin söylenmiş bir yalan mı?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• kesinlikle katılıyorum

0|1
    0|0
  • soruna soruyla karşılık veriyim zengin olanlar neden mutsuz paraysa neden

1|0
    0|0
  • Alamaz.

0|0
    0|1
  • mutluluk parayla alınmaz.

1|0
    0|1
  • Parayla alınanlar küçük mutluluklar getirir elbet lakin huzuru satın alamazsın.

0|0
    0|0
  • hayır alınmaz mutluluk parayla

0|0
    0|0
  • Elbette mutluluk parayla satın alınamaz.

1|0
    0|1
  • mutlu olmak için parayla bişleyler alıp mutlu olabilirsin ama...ömür boyu mutluluqu alamazsın

0|2
    0|0
    • Hiç mi hiç hatırım yok onca konuşmalarımızın hatırına kabul et lütfen 5 dk sadece önemli bişeyler dicem lütfen :(

Erkekler Ne Diyor 10

• parası olmadan günün 24 saati mutlu olan kaç kişi var.mutlu bir şekilde yaşıyorsak bunun % 50 si sağlık % 50 si paradır arabanız yok pc yok cep telefonu yok internet yok elektrik su kesik buzdolabı boş giyecek ikinci bir pantolon yok yokta yok acaba kaç kişi mutlu olur.çocuğunun doğum günü gelmiş napcan öpücüklemi 4 yaşında çocuğu mutlu edicen,bir çok kişi eleştircek beni ancak gerçekçi olmak lazım para bizim dünyamız olmuş.eminimki bunu okuyan birçok kişinin kredi borcu kredi kartı borcu vardır acaba o harcamaları niye yaptılar iş olsun diyemi harcadılar mutlu olmak mutlu etmek içinmi harcadılar.

0|0
    0|0
  • Fakir olan mutlularda var. :) Ben paraya fazla deger vermemeye calisiyorum. Paranin kölesi olmak bana sorarsan cok kötü birsey.

Hayata paradan daha önemli seyler var.

Ama benim gibi herkes olamaz. Ve bircok kisi icin benim düsüncelerim sacmalik.

0|0
    0|0
  • sadece bir noktaya kadar satın alabilir. eğer hiçbir çaresi olmayan bir hastalığa yakalandıysan ve ölümü bekliyorsan para hiçbir anlam ifade etmez. hatta hayatı sorgulamana da sebep olabilir "acaba hiç param olmasaydı o zaman...".

0|0
    0|0
  • ben hep sunu derım rabbım benı ve aılemı kımseye muhtac etmeyecek kadar parasız bırakma .

rabbım benı bu dunyanın zevklerıne dusurup ımanımdan uzaklastıracak kadar da zengın yapma amın.

para onemlıdır muhtac olmayın kımseye yeter onemı bukadardır..

0|0
    0|0
  • bir örnek veriyim mesela çok zenginsin ve evlisin kocan seni aldatıyo mutlu olabilirmisn ayrıca cocugunda caresiz bir hastalıga tutulmuş sende eroin bagımlısı olmuşsun? :D allah korusun tabi

0|0
    0|0
  • Parasız hiç birşey olmuyor.İster mutlu olsun ister olmasız.Parasız yaşayamazsın bu kadar basit.Örnek vereyim güney afrika daki insanlar.O kadar kalabalıklar ama huzur yok rahatlık yok.Hep maddiyattan.

0|0
    0|0
  • Ben ferrarimin içinde ağlamak istiyorum :(

0|0
    0|0
  • para var mutluluk var:))

0|0
    0|0
  • Parayla mutlu olunamadığı 200 sene önceden ispatlandı

0|0
    0|1
  • mutluluğu değil zevki satın alır, hem de öyle bir alır ki...mutluluk başka bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...