Artık TV de izleyecek birşey bulamıyorum siz ne izliyorsunuz ?

Ara sıra tiyatrocular kısa replikler oluyordu denk geliyordum şimdi onlarda bitti. Bir olacak o kadar değillerdi ama izleniyordu. Birezilya dizilerinin Türkçe versiyonları icad edildiğinden beri futbolu ve spor programlarını daha çok sevdim ancak ne hikmetse son bir kaç yıldır onlarıda dağıttılar. Sevdiğimiz spor yorumcuları iş bulamadığından kasaba semt hatta mahalle kanallarında yorum yapıyor. Pembe dizileri , bir takım senaristlerin aile içi seks fantezilerini izlemek için zorluyorum kendımı ama bünye kabul etmiyor, işkence gibi geliyor. Peki ne izleyeceğiz biz ? Evde abiniz babanız eşiniz akşam eve gelince ne izliyor Tv de ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• geç internetin başına izle yabancı dizi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiçbişi seyretmiyorum ben...

Babam haberleri seyrettikten sonra açar Kanal 7 kanalını... Orada hangi türk filmi (çoğunlukla kemal sunal filmleri) varsa onu izler...:)

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izlerim netten çoğunlukla

annemden kumandayı alamıyoruz da :)

1|0
    0|0
  • beşinci boyut..sırlar dünyası ::)))

0|0
    0|0
  • odamda küflenmiş bir tv var... artık yüzüne bakan yok internetde böyle olacak yerine başka birşey gelecek

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • Ben genelde

e2 , cnbc falan izliyorum.

0|0
    0|0
  • Tv açmıyorum bile, internetten eski dizileri izliorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• televizyon izlemeyi bıraktım 4 sene önce. sadece arada maç bakıyorum. ya da moviemax'de filan güzel film olursa çağırıyorlar gidiyorum.

0|0
    0|0
  • tv izlmiyorum çok uzun zaman oldu. yabancı dizi iyi oluyo

0|0
    0|0
  • Kaç yıl oldu televizyonun kumandasına bile dokunmadım. Yabancı dizi izle hocu, çok güzel zaman öldürüyor.

0|0
    1|0
  • Flaş tv :D

0|0
    0|0
  • en son 4 sene falan önce izlemiştim sanırım, bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...