Film izlemeyi ne kadar seviyorsunuz?

Ben niyeyse hiç sevemiyorum ya mesela son 2 yılda 150 film izlemişimdir ama ingilizce dilinde izledim ingilizcemi geliştirmek için, böyle bir amacım olmasa zaten izleyemezdim ama yinede bir türlü alışamıyorum ve sevemiyorum film izlemeyi, özellikle sinemada izlersem bunalmaya başlıyorum. Hangi dilde izlediğim önemsiz türkçe de izlesem ing de izlesem bunalmaya başlıyorum nefret ediyorum film izlemekten. Sizce neden böyle oluyor normal mi bu durum

Haaa benim sevdiğim ve beğendiğim filmler yok mu elbette var, ama bir çoğunu %90ı bir an önce izleyip bitirmek istiyorum veya yarıda kapattığım filmler bile oluyor.

• Çok seviyorum filmsiz olmaz
    100% (3)0% (0)100% (3)Oy Ver
  • Seviyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Severim ama her zaman aramam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema 7. sanat olarak kabul edilir. Elbette sanat herkese aynı şekilde hitap edecek diye bir kaide yok. Siz bundan zevk almayabilirsiniz ama bir başkası sinemayı çok sever.

Ben sinema için deli oluyorum. Sinemaya da giderim, dvd satın alırım, internetten indiririm. Çok geniş bir film arşivim var. Sinema hakkında konuşmayı seviyorum. Sadece senaryo değil, oyunculuklar, sanatsal boyutu, teknolojinin filme dahil edilmesi gibi bir çok konuyla yakından ilgileniyorum. Eski filmleri de en az yenileri gibi severek izliyorum. Orjinal lisan her zaman tercihim. Roman uyarlamalarını mümkün olduğunca okuyorum.

Beğenmediğim filmler oluyor elbette. Kolay kolay beğenen bir insan değilim. Fakat o filmlerinde katkısı başka türlü oluyor. Her seyrettiğim filmden birşeyler almaya, kendimi geliştirecek bir yön bulmaya çalışıyorum.

Sinemayı çok seviyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok severim izlerim

0|0
    0|0
  • Değişik ama ben çok severim keyif alıyorum izlerken :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Film izlemeyi seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...