Sana gül bahçesi vadetmedim okurları?

Joanne Greenberg - sana gül bahçesi vadetmedim adlı romanı okuyan var mı? Arkdaşlar sayfası çok az ama bitmiyor bu roman.Tolstoy, dostoyevski gibi yazarların klasik romanlarında bile bu kadar yorulmadım, ama bu romanı okurken yoruluyorum . bitmiyor ve bayıyor. siz bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• adını çok duydum romantik şeyler vardır diye okumadım.

ayrıca dostoyevski sıkmaz insanı, tolstoy sıkar azcık.

0|0
    0|0
    • aşkla alakası yok. 16 yaşında ki şizofren bir kızın gerçek dünyadan kopup kendi beyninde kurduğu yr diye adlandırdığı bir dünyasını anlatıyor. Ayrıca Joanne Greenberg eski bir akıl hastasıymış, kendi yaşantısından yola çıkarak yazılmış bir kitap ama fazla betimlemeden dolayı sıkılıyorum

• Himmm arastirayim da ilgincsr okurum belki bende

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence sonuna kadar okumalısın gecen sene okudum biraz sıkıyo ama güzel

0|0
    0|0
    • çok sıktı gerçekten yaa . deborah ın yr dünyasında ki tanrılarından bana illallah geldi. 3 haftadır elimde sürünüyor kıtap, böyle bir şey olamaz yaa . 2 günde 800 küsür sayfalık kitap okuduğumu bilirim ben. bu kitabı hala bitiricem

Kızlar Ne Diyor 1

• :D aynen bazen gerçekten zorluyor la biraz sürükleyici yazın bir bahçeyi anlatacak yerde çimler etrafında çiçekler çiçeğin üstüne arı dibine de taş düşmüştü yan tarafta da deniz sağ tarafımda ağaç ölme eşşeğim ölme

0|0
    0|0
    • hahaha :D çok fazla betimleme yapılmış bu romanda. betimlemeye geçtiği an ben zaten kitaptan kopuyorum hiçbir şey anlamıyorum. okuyorum ama beynim başka aleme dalmış oluyor :D

Yükleniyor...