Neden müzikler artık müziğe benzemiyor?

Neden artık müzikler b*****ku yedi? Eskisi gibi güzel olmuyor? Eskisi dediğim de çok eski değil 2000li yıllardan bahsediyorum 2005'e kadar 2006da bile güzel müzikler çıkarken bir yerden sonra bütün müzikler mahvolmuş. İnsanlar farklı müzikler arayim derken müzikler müzik olmaktan çıkmış... Uzaylı sanatına benzemeye başlamışlar. Youtube'da mesela 500milyondan fazla izlenen kliplere bir bakın hangisi müziğe benziyor ki.. Justin biber baby mi müzik, lady gaganın yaptıkları mı müzik, hoppa gangam stayl mı müzik... Lanet gelsin ya. Sadece pop ya da başka tarz değil rap müziğin de içine ettiler, şimdi nerde eminemin 2002 ve 2006 yılları arasındaki kaliteli tarzıyla 2010dan sonra yaptığı berbat müzikler, ya da şimdi nerde bir 2pac, ortalık lil wayne gibi gaylere kaldı. Eskiden micheal jacksondı shakiraydı jennifer lopezdi ne müzikler çıkarmış ya bide şimdi bak... Neden böyle oluyor sizce? Farklılaşmaya çalışırken müziğin içine s*çıyorlar? Bana katılıyormusunuz yoksa sizce yeni nesil müzikler eskilerden güzel mi oluyor?

• Haklısın.
    50% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Yok! Yeni müzikler daha kaliteli.
    50% (2)100% (1)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken hoşuna giden müzikler sana normal geliyor. Şimdiki nesil de dinleyip büyüdüğünde o müzikler normal gelecek. Bence değişen bişey yok. Değişen nesil zevki... Sen çocukluğunda güzel anılar geçirdiğin zamanlarda o müzikler çaldığında güzel zamanlar geçirdin. Senin zamanında Tarkan vardı, BBG'den Tarık vardı, Faruk K vardı şimdi Murat Boz var, Halil sezai var, Ajdar var vs...

0|0
    0|0
    • Bu da aklımdan geçmedi değil ama aslında alakası yok çünkü şimdi milyonda bir de olsa güzel müzik çıktığında güzel demeyi biliyorum sadece genel anlamda çoğu mahvoldu müziklerin

Kızlar Ne Diyor 1

• Daft Punk, Swedish House Mafia, Avicii, Drake, Matthew Koma, Lana Del Rey dinle ondan sonra tekrar düşün

0|0
    0|0
    • yabancı özentisi insan

• He tamam :D

• At bana bunlardan birinden en kalitelisinden bir şarkı, tarzım olmasa da bir bakayim anlarım kalitesinden melodisinden az çok

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece popüler şarkıları ve şarkıcıları eleştirmişsin.Ayrıca pop ve rap dışına da çıkamamışsın.Fazla popüler olmayan ama harika müzikler yapan çok sayıda grup mevcut.

0|0
    0|0
    • Çooooooooook az popüler olan grupları neden duyayimki sadece etraftan duyduğum müzikler bunlar eskiden popüler olanlar güzel yaparlarken şimdi niye popüler olan müzikler ya da şarkıcılar iyi müzik yapamıyorlar

• çünkü dışkı pisdir, onun mikropları yeni müziklere bulaştı heralde :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...