Sizce sadakatsiz filmi güzel mi ???

arkadaşlar soru belli sizce film nasıl izleyenlerin yorumlarını bekliyorum ? link

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Harika bir kadro. Diane Lane son yıllarda oyunculuğuyla da güzelliğiyle de dikkatimi çeken bir oyuncu. Richard Gere'i sevmesem de karakter oyunculuğuna geçmeyi başarıyor galiba. Michelle Monaghan yine sürekli göz attığım ve beğendiğim bir oyuncu. Yan karakter olmayı çok iyi başarıyor. Erik Per Sullivan ise Malcolm In The Middle'dan tanıdığımız küçük isveçli. Kısacası kadro oldukça ağır.

Fakat filmi pek beğendim. Bana karanlık ve iç karartıcı geldi. Fİlmin temposundan da hoşlanmadım. Dramlar hoşuma gitsede sürükleyici olduğunu düşünmüyorum. İlginç bir konuyu sulandırmış ve tadını kaçırmışlar. Connie'nin yaşadığı git-geller yansıtılmaya çalışılmış olsa da yeterli gelmedi.

IMDB'nin 6.5 puanı bile çok. Ben 5.5'tan ancak 6 verirdim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İzlemiştim ama hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • beğenmiştim ben

0|0
    0|0
  • çok uzun yıllar önce izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum kadın kocasını aldatıyordu galiba

0|0
    0|0
  • Evt begendım ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sinema da seyrettiğim zaman hem zamanıma hem de parama acımıştım. Konu itibari ile aldatılan bir kocanın daha sonra hiçbir şey olmamış gibi davranması kabul etmesi seyreden her bayanı teşvike itmiştir. Hatta o dönemde biz yapsak eşimiz sevgilimiz bizi vurur yabancılar rahatlar gibi söylemlerde bile bulunmuşlardı.

0|0
    0|0
  • konu ve verilmek istenen mesaj itibariyle güzel. beğendim

0|0
    0|0
  • Gayet güzel bir filmdi filmin finali de beklediğimden farklıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...