Etkileyici güzel ilahiler paylaşımları

Çok etkilendiğiniz ilahi var mı arkadaslar? Rica etsem, şöyle dinlediğinizde tefekkür etmenizi saglayacak, tüylerinizi diken diken yapacak bir ilahi der misiniz arkadaslar..

0|1
13|26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• link bunu çok beğeniyorum

1|0
    0|0
  • ılahı degılde dursun alı erzıncanlıdan bı bedırı dınle... her gece dınler ve aglardım...arsıvım var adam aglatıyor fena halde... hele bedır savasında damadı esır alınıyor... serbest kalması ıcın damadı peygamberımızn kızınına hedıye ettıgı kızınında kocasına verdıgı zıynetı kefaret olarak verınce peygamberımız onu bıraksanız zıynetıde kızıma gondersenız dedıgınde olur ya rasulah dıyısı yokmu...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    1|0
  • rahatlayıp dusunmemı saglıyo:

link

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • İlahi degilde soyle soyliyim;

Teravihte selamdan sonra okunan salavat beni benden alir tuylerim urperir Allahimin varligini butun damarlarimda hissederim.

Bu cevabi yazarken bile ayni hissiyati yasadim.

1|0
    0|0
  • link Sami Özer- Demedim mi

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dursun ali erzincanlının tüm şiirleri ilahileri

1|0
    0|0
  • 0|0
    2|2
  • şu linki dinle. çok hoş. link tüylerin diken diken olur. güzel yorumlamışlar. yunus emre nin en çok sevdiğim şiiri

0|0
    0|0
  • Uçun kuşlar medineye

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Valla ilahinin de kalitelisi ingilizce olanlar gibi geliyor bana :) Dawud Ali ve Yusuf İslam favorilerim

0|0
    0|0
  • İlahi değil ama la tahzen diye bir şiir var.O beni çok etkiliyo. Gözlerim doluyo.Özellikle "sen onu defalarca unuttun ama o seni asla unutmadı" kısmı.Tam içinde bulunduğum durumu anlatıyo. link

0|0
    0|0
  • link her zaman beni benden almıştır.

0|0
    0|0
  • hasan dursun-yalvarırım

0|0
    0|0
  • Hayko Cepkin Demedim mi!

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam