Kaç sezon izleyipte finali bok olan harika diziler :)

Ben Dexter manyağı bir insanım lakin o final neydi öyle be abi? 8 sene nefesimi tutarak delirerek izlediğim dizinin finali böyle boktan olmamalıydı. Çünkü hiç bişe olmadı :) Sizin finali bok olan dizileriniz ve ya Şu an izlediğiniz yabancı diziler neler ve önerirsiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Priason Break her bölümünü tekrar tekrar izledim ezberledim diyebiliriz ammaaa sonunda malesef elektirik şalteri yüzünden herşey bitti malesf oyuncumuz micheal diziden ayrılmak istedi ve dizi onsuz bir hiç olucağı için aniden bir final yaptılar.. 50 sezonda olsa izlerdim. :( böyle bitmemeliydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lost

Dexter

Heroes bitti mi bitmedi mi belirsiz.

1|0
    0|0
  • Dexter ve Lost yıkım etkisi yarattı bende final bölümleriyle

1|0
    0|0
  • asmalı konak.

0|0
    0|0
  • supernatural

The mentalist izliyorum hala devam :D

0|0
    0|0
  • The Mentalist'i öneririm, şiddetle tavsiye ediyorum :)

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisini 8. yıldan sonra izlememe kararı aldım

0|0
    0|0
  • Bu ne yabancı dizi merakı böyle :) Ben Kuzey Güney'e fıtık oldum resmen. Hem çabuk bitti hem de final bölümü bile beklenen coşkuyu vermedi.

0|0
    0|0
  • fringe de kötü bitti.

0|0
    0|0
    • Yalnız fringe konuyu bağlamak adına çekmişti son sezonu. Yapımcıları sezon başlamadan önce beklentinin fazla olmaması gerektiğini söylemişti.

• bahaneler, bahaneler... yapımcılarının açıkları beni bağlamaz izleyiciyim ben. olmamış :)

• bitirdiğim 3 dizi var , bunlar zaten en sevdiğim 3 dizi,

Dexter, House, Fringe

Hepsininde finalleri mükemmeldi bence, yazarın vermek istediği mesajı alabiliyor musun o diziden önemli olan o, bir finale bağlama olayı ^_^

0|0
    0|0
  • kesınlıkle lost..

0|0
    0|0
  • bilmem yok galiba!

0|0
    0|0
  • dizi izlemek büyük zaman ve sosyallik kaybı.

0|0
    0|0
  • Smallville izle amk smallvilleden başka bişey izlemeyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Lost..

Dizinin adını sonuna bakarak koymuşler herhalde..

1|1
    0|0
  • Fringe
    Lost
    Bu kadar mükemmel 2 diziyi nasıl o hale soktular nasıl öyle bitirdiler hala aklımdan çıkmıyor hala şoklar içerisindeyim. Tv de Lost'un eski bölümlerini izleyince sinirleniyorum. Nasıl yaptılar bunu anlamak imkansız.
    Madem tükendin bitir arkandan küfür etmeyelim.

0|0
    0|0
  • Breaking Bad. Dünyanın en iyi senaryosu en iyi kurgusu en iyi oyunculugu. Ve bozmadan final yapan tek dizi. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • dexter
    being human
    Mal gibi bittiler :/

0|0
    0|0
  • Lost tam bir facia ötesi .

0|0
    0|0
  • LOST TABİKİ!:@@@@@@

0|0