İngilizceyi En kısa sürede öğrenmek için ne yapmam lazım.

En kısa sürede ingilizce cümle kurmasını öğrenmek istiyorum. Yani yazarak mesajlasarak anlasabilmek istiyorum bu kadarda olsa bu ingilizceyi nasıl öğrenebilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı çet sitelerine gir hatunlar ekle..google translate i aç başla yazmaya mecburiyetten öğrenirsin :)

0|0
    0|0
    • onlarla görüşmek için diyorum zaten :D translate yanlış ceviriyo ama :D

• uheueh çakalll.. yanlış doğru yanlış doğru derken öğrenirsin onların cevaplarınıda görüyosunya aynı anda oradan düzeltmeler yaparsın :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yabancı dizi izleye izleye geliştirdim ben asdfgh

0|0
    0|0
  • Film , müzik , gazete ve dergi vb şeyler yardımcı olacaktır .

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izle translate kullanmak gibi bir hata yapma biriyle konuşurken gramer yok translate de düz mantıkla seçiyor kelimeleri kullanım amacına göre değil

0|0
    0|0
    • Tamam da yabancı diziyle olmuyor ki :(

• yani translate de kıvrak zeka bulunmadigini hepimiz biliyoruz / thanks a lot for remind us ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Amerikada Yaşabilirsin (:

0|0
    0|0
  • pratik yapmalisin azimle google translate den kelime ezberi yapabilirsin veya maddi durum nedir ama kursa gidebilirsin kurs icin yardimci olabilirim bende gidiyorum faydasini goruyorum pre-intermediate seviyesi oldum iyi yani basla en kisa zaman zarfinda faydasini gorursun yurtdisi manita yaparsin :)

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben üniversiteye hazırlanıyorum. Engel olur mu çalışmalarıma eğer olmazsa giderim. Haftada hergün gidemem ama :(

• tesekkur saygi benden

• estagfrullah :) saygı bizden :)

• yabancı arkadaşlar edinmelisin.

0|0
    0|0
  • çok çalışman lazımm çokk

0|0
    0|0
  • Okumak dinlemek ve istikrar sana üç anahtar ama bunları beraber yapacaksın öğrenmezsen gel yanıma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...